Суспільне запрошує Коболєва й Кличка на теледебати

Суспільне запрошує Коболєва й Кличка на теледебати

8 чер. 2018

UA: Суспільне мовлення запропонувало голові НАК "Нафтогаз України" Андрію Коболєву й меру Києва Віталію Кличку провести теледебати в ефірі телеканалу UA: ПЕРШИЙ, щоб публічно з’ясувати питання, пов’язані з передачею Києву боргів "Київенерго" за газ.

Про це UA: Суспільне мовлення написало на своїй сторінці у Фейсбуці 7 червня.

Пропозицію Суспільного поширила офіційна сторінка НАК "Нафтогаз України" у Фейсбуці з коментарем: "Не знаємо, чи Перший Національний показував колись бої Кличко, але у Суспільного є пропозиція".

Також допис зі сторінки UA: Суспільне мовлення розмістив на своїй особистій Фейсбук-сторінці Андрій Коболєв, зазначивши: "Пане Кличко, є чудова пропозиція щодо площадки для дебатів  дійсно незалежний телеканал. Коли Ви вже повернетесь в Київ? Бо кияни (і я серед них) чекають на гарячу воду, яку Ви їм відключили".

Суспільне має на меті створювати умови для об’єктивного та реального висвітлення роботи влади на умовах прозорості, підзвітності, об’єктивності й неупередженості. Завдання Суспільного мовника – створити майданчик для дискусій і залучити громаду до обговорення важливих для неї питань.

Нагадаємо, у Суспільного вже є досвід проведення інтерактивних інтерв’ю з представниками влади в прямому ефірі регіональних філій НСТУ у межах всеукраїнського проекту #Звіти_наживо.


Читайте також