Медійники UA: КАРПАТИ навчали дітей професії журналіста

Медійники UA: КАРПАТИ навчали дітей професії журналіста

31 тра. 2018

В Івано-Франківському Університеті Короля Данила 30 травня відбувся "День професій". Під час заходу було представлено 40 різноманітних професій. Протягом декількох годин маленькі іванофранківці могли спробувати себе у ролі журналіста, пожежника, лікаря, флориста чи науковця, отримати трудові книжки та навіть заробити гроші.

Медійники Івано-Франківської філії суспільного мовника UA: КАРПАТИ навчали дітей професії журналіста. "Для нас участь у заході вже стала традиційною, – розповідає продюсерка UA: КАРПАТИ Галина Держипільська. – Тішить те, що саме наша команда уже другий рік поспіль презентує маленьким учасникам фах журналіста. Для нас це ще одна можливість розказати про Суспільне, його особливості і цінності".

Журналісти UA: КАРПАТИ знайомили усіх охочих зі своєю роботою: розповідали про особливості цієї важливої для суспільства професії, стандарти новин та прямоефірних шоу, показували, як працювати у прямому ефірі, робити включення з місця події у випуски новин та соцмережі, стендапи і брати інтерв’ю.

"Було цікаво говорити з малечею, – ділиться головний редактор новин Юрій Надольський. – Підходили дітки від 4-5 років, і ті, кому більше 10. Є міф про те, що з дітьми говорити складно. Адже за мною понад годину тягнулася черга з понад десятка охочих попрактикуватися із включенням на сторінку UА: КАРПАТИ у Facebook. У багатьох виходили досить непогані стендапи. Я наживо показував дітям, що кореспондентом новин на Суспільному бути цікаво, класно, він поряд – разом з людьми – і йому можна вірити, бо говорить правду й показує події такими як вони є".

Наприкінці свята найкращі учні отримали сувеніри на згадку про навчання від Суспільного.


Читайте також