Увесь Книжковий Арсенал – на стенді Суспільного мовника

Увесь Книжковий Арсенал – на стенді Суспільного мовника

30 тра. 2018

Перший день VІII Міжнародного фестивалю "Книжковий Арсенал": учасники фестивалю готові показати книголюбам усе найцікавіше, письменники та літературознавці налаштовані на довге спілкування з читачами, а Суспільне тим часом уже мовить із виїзної теле- та радіостудії. Цього року Cуспільне мовлення – генеральний інформаційний партнер цієї інтелектуальної події, яка триватиме з 30 травня по 3 червня в Мистецькому Арсеналі в Києві.

Як знайти нас на Книжковому арсеналі? Локація Суспільного – на другому поверсі Мистецького арсеналу. Її візитівкою є інсталяція логотипу телерадіокомпанії заввишки з людський зріст. У величезні літери UA: вбудовано книжкові полиці, де Суспільний мовник вирішив розмістити книжки всіх учасників Книжкового Арсеналу. Ми запропонували видавництвам передати хоча б по примірнику своїх книжок для інсталяції і були приємно вражені тим, як швидко наповнилася наша "бібліотека"!

У перший день Книжкового арсеналу акція "UA: Суспільне рекомендує" зібрала понад 300 книжок від 44 видавців.

Така концентрація книжкових новинок в одному місці потішить кожного відвідувача. Адже де ще ви побачите все розмаїття Книжкового Арсеналу? У перервах між ефірами кожен книголюб зможе зробити фото на згадку в студії Суспільного на фоні книжкової інсталяції.

Після фестивалю всі книжки, що взяли участь в акції "UA: Суспільне рекомендує", потраплять у бібліотеку Суспільного у відкритому просторі UA: HUB, що на першому поверсі телецентру "Олівець".

Нагадаємо, це вперше в історії Книжкового Арсеналу тут діятиме виїзна теле- та радіостудія Суспільного. Упродовж 5 днів найкращі ведучі третього каналу Українського радіо – радіо "Культура" й телеканалу UA: КУЛЬТУРА стануть ближчими до людей, працюючи "в полях". Тож не проґавте можливіть побачити весь арсенал книжкових новинок на фотостенді Суспільного. Зустрінемося на Книжковому Арсеналі!


Читайте також