Суспільне на Книжковому Арсеналі. День 1

Суспільне на Книжковому Арсеналі. День 1

30 тра. 2018

30 травня вперше в історії Книжкового Арсеналу почне діяти виїзна теле- та радіостудія Суспільного. Упродовж 5 днів найкращі ведучі третього каналу Українського радіо  радіо "Культура" й телеканалу UA: КУЛЬТУРА стануть ближчими до людей, працюючи "в полях".

"Усі п’ять днів фестивалю глядачі та слухачі з різних куточків країни зможуть "побувати" на Книжковому Арсеналі завдяки насиченим теле- та радіоефірам, познайомитися з його гостями, а відвідувачі події – на власні очі побачити, як працює Суспільне телебачення й радіо зсередини. Таке масштабне інформаційне партнерство із Суспільним мовником організовано вперше", – розповіла PR-директорка НСТУ Вікторія Сидоренко.

Що подивитися. UA: КУЛЬТУРА на Книжковому Арсеналі

Ефір UA: КУЛЬТУРА буде максимально інтерактивним та насиченим. Зокрема, окрім телевізійної студії на другому поверсі Мистецького Арсеналу, діятиме студія і в телецентрі "Олівець". Там телеведучі Юлія Дичук та Остап Халавко разом із відомими гостями залучатимуть глядача різноманітними конкурсами, за перемогу в яких можна буде отримати особливі призи.

Усі дні виходитиме відеоблог із зірковим гостем "Прогулянки Арсеналом"  програма, яка покаже залаштунки Книжкового арсеналу, зокрема, теле- і радіостудії Суспільного.

Також на виїзді працюватимуть програми "Війна і мир" та "Лайфхак українською".

"Коли ми прийняли рішення, що телеканал "Культура" має змінюватися, виходити за межі домбри і кобзи, стати живою частиною лайфстайлу, у мене з’явилася мрія, щоб ми повиходили зі студій, і щоб кожна подія, яка буде висвітлюватися, ожила. Тож студія на Книжковому Арсеналі – це прагнення бути тут і зараз", – зазначив виконавчий продюсер телеканалу UA: КУЛЬТУРА Лук’ян Галкін.

У день відкриття VІII Міжнародного фестивалю "Книжковий Арсенал"  30 травня  телеканал UA: КУЛЬТУРА розпочне пряме включення з місця події вже о 17:00, де відвідувачі заходу розкажуть, чого чекають від цьогорічного форуму та поділяться своїми першими враженнями.

О 17:20 український літературознавець, критик та телеведучий програми #БібліоFUN на UA: КУЛЬТУРА Ростислав Семків порозмірковує на тему сучасної української літературної критики та розкриє значення для читачів і письменників.

Директорка легендарного видавництва "Основи" Анна Копилова поділиться своїми першими враженнями від цьогорічного "Книжкового Арсеналу" о 19:00.

Разом із літературним критиком і ведучим аналітично-пізнавальної літературної програми "Букоголіки" Євгенієм Стасіневичем глядачі зможуть оцінити VІII Міжнародний фестиваль із професійної точки зору.

О 19:40 мистецький оглядач, заслужений журналіст України, телеведучий програми #NeoСцена на каналі UA: КУЛЬТУРА Олег Вергеліс поговорить із режисеркою Тамарою Труновою про її виставу-відкриття фестивалю "Красиві двадцятилітні. Тизер".

Що послухати. Українське радіо "Культура" на Книжковому Арсеналі

У виїзній студії Українського радіо "Культура" на Книжковому Арсеналі 30 травня з 16:10 по 16:50 ведуча Ірина Славінська запрошує до дискусії на тему "Демократія перед викликами майбутнього".

У студії учасниці дискусії – гендиректорка Мистецького арсеналу, арт-менеджерка Олеся Островська й дослідниця, перекладачка, громадська діячка, членкиня ПЕН-клубу Оля Гнатюк. В ефірі йтиметься і про Книжковий Арсенал та його фокусну тему "Проект майбутнього", і про всесвітню акцію підтримки незаконно арештованого режисера Олега Сенцова, який оголосив безстрокове голодування з вимогою звільнити всіх українських політв’язнів і вже 17 днів голодує в російській тюрмі.

О 17:00 ведуча Ірина Славінська запросить до розмови про книжку майбутнього. Яка вона – паперова, електронна, відсутня? Гостя студії – кураторка професійної програми "Booking the future" Оля Жук, яка знає все про світові тренди розвитку книговидання.

О 17:30 в ефірі Радіо "Культура" слухайте розмову про те, як континент став союзом. Ведуча Ірина Славінська спілкуватиметься на цю тему з нідерландським письменником та істориком Люком ван Міделааром. Щойно у видавництві "Дух і Література" українською мовою вийшла його книжка "Перехід до Європи. Історія одного початку".

Що можуть сказати дисиденти та правозахисники про майбутнє України? Про це з 18:05 до 19:00 вестимуть розмову ведучі Ірина Славінська та Юрій Макаров. Разом із гостем студії дисидентом і правозахисником Мирославом Мариновичем спілкуватимуться про найактуальніше – голодування Олега Сенцова та ситуацію довкола інших політв’язнів, яких незаконно утримують у РФ.


Читайте також