Львівська й Чернігівська філії Суспільного отримали логотип

Львівська й Чернігівська філії Суспільного отримали логотип "UA:"

18 тра. 2018

18 травня на Львівському медіафорумі член правління ПАТ "НСТУ" Микола Чернотицький, відповідальний за діяльність з оптимізації центральної та регіональної структури, оголосив про присвоєння Львівській і Чернігівській філіям своєрідного знаку якості Суспільного — логотипу "UA:".

Відтепер вони отримали назви UA: ЛЬВІВ та UA: ЧЕРНІГІВ.

"Високу якість роботи Львівської і Чернігівської філій відзначили керівники усіх творчих напрямів Суспільного. Це велика заслуга регіональних колективів, які системно працюють над відповідністю ефірів регіональних філій стандартам нашої компанії", — сказав Микола Чернотицький.

Рішення про присвоєння нової назви Львівській і Чернігівській філіям ґрунтується на результатах моніторингу ефірів усіх регіональних мовників. Керівники творчих напрямів стежать за відповідністю журналістським стандартам, цінностям Суспільного та за технічною якістю ефірів. У поточному періоді ці 2 регіональні дирекції показали найкращі результати і були відзначені як такі, що відповідають стандартам якості Суспільного.

Нова айдентика поїде в Чернігів

Нагадаємо, раніше нові назви за відповідність журналістським стандартам уже отримали Сумська, Рівненська й Івано-Франківська філії.


Читайте також