UA: РІВНЕ – екологічно відповідальний господарник

UA: РІВНЕ – екологічно відповідальний господарник

16 тра. 2018

Підтримуючи ініціативу Суспільного із запровадження ідеї "зеленого офісу", яка вже рік успішно працює в телецентрі "Олівець", у Рівненській філії теж вирішили втілити концепцію дбайливого й ощадливого використання матеріальних та енергоресурсів, повторного їх використання і переробки.

За роки попередньої діяльності телерадіокомпанії у філії накопичилося чимало списаного з двох боків паперу, чернеток, блокнотів, застарілої періодики й брошур. Тож у менеджерки UA: РІВНЕ Людмили Хоми виникла ідея збирати макулатуру й здавати на переробку. Це і звільняє кабінети працівників від уже непотрібних паперів, і водночас зберігає життя деревам.

"Коли я оглядала приміщення філії і робила обхід кабінетів, помітила накопичену роками макулатуру, давно неактуальні папери. Так з’явилась ідея здати це все на вторинну переробку", – розповіла менеджерка Рівненської філії Людмила Хома. – Колеги радо підтримали цю ідею, допомогли зібрати, знести, скласти і посортувати папір. Тепер готуємося відвезти і здати макулатуру на переробку".

У планах філії – встановити сортувальні баки для роздільного збору сміття та контейнери для використаних батарейок і акумуляторів.

Однак крім екологічної складової, такі кроки в регіонах спричинені й вимушеною необхідністю. В умовах критичного недофінансування мовника філії працюють у режимі жорсткої економії. Тож важливо все: вчасно вимкнене світло, знижена на кілька градусів температура в приміщеннях, відмова від стаціонарних телефонів, де без них можна обійтись, піша прогулянка творчої групи на зйомки, які відбуваються неподалік, а також активний пошук орендарів та рекламодавців.

"І все ж ми сподіваємося, що Суспільний мовник дофінансують, як того вимагає закон", – зазначила Людмила Хома.


Читайте також