UA: РІВНЕ відкриває

UA: РІВНЕ відкриває "Журналістську весну"

16 тра. 2018

Очільниці Рівненської філії Суспільного – продюсерка Інна Білецька й менеджерка Людмила Хома – 14 травня взяли участь у відкритті щорічного студентського фестивалю "Журналістська весна". Захід організував факультет журналістики Міжнародного економіко-гуманітарного університету ім. академіка Степана Дем’янчука, чимало випускників якого нині працюють у рівненських ЗМІ.

Менеджерка UA: РІВНЕ Людмила Хома розповіла учасникам фестивалю про місію та цілі Суспільного, етапи його створення в Україні й важливість суспільного мовника в розбудові незалежності держави.

"Важливо підтримувати постійну комунікацію зі студентами профільних вишів, адже це наші майбутні колеги. Із приємністю запросила учасників конференції на практику і стажування в UA: РІВНЕ", – зазначила Людмила Хома.

Своєю чергою декан факультету журналістики Міжнародного економіко-гуманітарного університету Ольга Мітчук наголосила, що фестиваль покликаний дати студентам-журналістам уявлення про прикладну частину їхньої діяльності. Окрім цього, практичні поради й настанови від відомих на Рівненщині телевізійників, радійників, газетярів, блогерів і редакторів інтернет-видань допоможуть сформувати світогляд майбутніх журналістів.

"Спілкуючись з успішними медійниками у форматах прес-конференцій та майстер-класів студенти набувають практичних знань і вмінь, з перших вуст отримують корисні рекомендації досвідчених професіоналів, усвідомлюють цінності мовників, до яких, імовірно, потраплять на практику", – розповіла Ольга Мітчук.

За словами продюсерки UA: РІВНЕ Інни Білецької, виступати перед студентами – завжди хвилювання, особливо щодо того, чи потрібен їм твій виступ і слова, які ти їм скажеш.

"Бути журналістом – це не питання профільної освіти, це питання самовідчуття і самоусвідомлення. Бути журналістом – це бути небайдужим. Тому єдине і головне, що хочеться побачити і відчути на таких зустрічах – це зворотній зв’язок у вигляді зацікавлення в очах. Цьому не здатен навчити жоден навчальний заклад. Ми готові ділитися своїм запалом та ентузіазмом, своєю вірою в свободу слова, яка здатна буде послужити суспільству в цілому і кожній окремій людині зокрема", – сказала Інна Білецька.

Цьогорічний фестиваль також має благодійну складову, до якої долучилися очільниці Рівненської філії, – збір коштів на дороговартісне лікування журналіста, письменника й поета Василя Басараби. Долучитися до збору коштів можна було, придбавши на фестивалі студентську випічку.


Читайте також