Стартував додатковий конкурсний відбір на посади чотирьох регіональних менеджерів

Стартував додатковий конкурсний відбір на посади чотирьох регіональних менеджерів

14 тра. 2018

10 травня розпочався повторний відбір на посади менеджерів філій Суспільного у чотирьох регіонах, де конкурс не відбувся раніше. Прийом документів від кандидатів триватиме до 23 травня 2018 року.

Конкурсний відбір на посаду менеджера оголошено для 4 філій Суспільного:

  • "Дніпровська регіональна дирекція",
  • "Закарпатська регіональна дирекція",
  • "Львівська регіональна дирекція",
  • "Херсонська регіональна дирекція "Скіфія".

Нагадаємо, попередній документарний відбір претендентів здійснюватиме департамент управління персоналом НСТУ. Наступним етапом відбору стане співбесіда з конкурсною комісією, до якої входять члени та голова правління ПАТ "НСТУ".

Документи для участі в конкурсі можна подати за адресою: м. Київ, вул. Мельникова, 42 (у письмовому вигляді) та скановані копії – на електронну скриньку konkurs@suspilne.media.

За додатковою інформацією звертайтеся за телефонами: (044) 481-46-03 та (044) 481-08-87.

Нагадаємо, вперше в історії компанії керівників регіональних філій не призначають, а обирають шляхом відкритого й незалежного конкурсу. Участь у конкурсі можуть взяти усі охочі, хто відповідає кваліфікаційним вимогам.

За підсумками двох хвиль відбору в листопаді 2017 року і в січні 2018 у більшості регіонів уже обрано менеджерів та продюсерів. У тих регіонах, де конкурс не відбувся, призначили тимчасових виконувачів обов’язків. Саме для цих філій зараз оголошено повторний конкурс.


Читайте також