Суспільне в Чернігові запрошує фанів Євробачення дивитися фінал конкурсу разом у студії

Суспільне в Чернігові запрошує фанів Євробачення дивитися фінал конкурсу разом у студії

11 тра. 2018

Чернігівська філія Суспільного запрошує всіх охочих завітати 12 травня, в суботу, о 20:30 у фан-зону Євробачення-2018, яка розташована в телестудії за адресою пр-кт Перемоги, 62, 2-й поверх (вхід з боку кафе "Padishah"). Вхід у фан-зону вільний.

На відвідувачів чекають виступи знаних місцевих музикантів – рок-гурту LiVeN та духового оркестру Mad Winds Brass Band, а також майстер-клас із сальси від Ольги Буренок (студія танцю "Viva la Vida"). Окрім цього, Іван Богданов проведе мотиваційний міні-тренінг на тему креативного мислення.

О 22:00 розпочнеться пряма трансляція фіналу пісенного конкурсу "Євробачення-2018", де під першим номером виступатиме представник України MÉLOVIN.

Щоб якомога більше фанів змогли долучитися до перегляду, від телевізійних декорацій звільнили найбільшу студію, в якій знімають щоденні прямоефірні програми – "Ранок" і "Тема дня".

Шанувальники Євробачення разом із глядачами Суспільного в Чернігові вже мали змогу дивитися трансляцію другого півфіналу конкурсу - в ніч із 10 на 11 травня. У фан-зоні філії в перервах між ефірами чернігівські гурти Jam Bubble Band та Вітамін розважали присутніх музикою, а дизайнери міняли зовнішній вигляд студії так, щоб глядачі змогли цілковито зануритися в атмосферу Євробачення. Також під час заходу відвідувачі фан-зони дізналися про цікавинки нового весняного фестивального сезону в Чернігові від організаторки вуличного музичного фестивалю "Зелена Сцена" Лесі Федоренко.


Читайте також