Радіо

Радіо "Лтава" розширює "Фан-сектор"

10 кві. 2018

Із квітня на радіо "Лтава" Полтавської філії Суспільного виходить в ефір оновлена спортивна програма "Фан-cектор".

Щопонеділка о 12:20 автори й ведучі разом з експертами в прямому ефірі підбивають підсумки футбольних матчів Першої ліги та Прем’єр-ліги українського чемпіонату, запрошують у студію відомих футболістів, спортсменів, тренерів і спортивних журналістів.

На фото: Володимир Голубничий і Дмитро Канюка

"Ми вирішили збільшити хронометраж програми та розширити тематику. Полтавщина досить потужно представлена на футбольній мапі України – одразу чотири команди області беруть участь у футбольних перегонах Першої ліги та Прем’єр-ліги. Ми також приділяємо увагу висвітленню чемпіонату Полтавщини. Надалі плануємо говорити не лише про футбол, а й про інші види спорту, що успішно розвиваються в регіоні: веслування на байдарках і каное, плавання, бокс, волейбол, хокей, баскетбол, гандбол, автоспорт, футзал, тхеквондо й навіть мотобол. Також у найближчих планах – відновлення прямих включень і коментування з футбольних та інших матчів ігрових видів спорту", – зазначив продюсер програм радіо "Лтава" Володимир Голубничий.

Уже зараз у "Фан-секторі" беруть участь відомі спортивні коментатори, журналісти, тренери й футболісти, серед яких Андрій Столярчук, Олександр Тингаєв, Сергій Савелій, Станіслав Майзус, Анатолій Янголь, Ігор Кислов, Дмитро Демиденко та інші.

Приємним бонусом для радіослухачів і вболівальників, які телефонують в ефір програми, стане розіграш квитків на футбольні матчі та інші приємні сюрпризи від радіо "Лтава".

Слухати радіо "Лтава" можна онлайн на офіційному сайті.


Читайте також