Зміни в Дніпровській філії Суспільного: оновлений зміст телепрограм та дизайн студій

Зміни в Дніпровській філії Суспільного: оновлений зміст телепрограм та дизайн студій

10 кві. 2018

Дніпровська філія Суспільного постійно працює над покращенням якості програм як за змістом, так і за зовнішнім виглядом. Цей напрям розвитку став пріоритетним одразу після закінчення реформи штатної структури.

Уже на початку квітня глядачі побачили оновлені студії програми "Ранковий коктейль" та вечірнього ток-шоу "Тема дня" на 51 телеканалі. Студія ранкового шоу стала світлішою, й у проекту з’явилися нові ведучі – Юлія Сирота, Тетяна Консевич, Олександра Тронь та Вікторія Варламова.

"Аби оптимізувати роботу та залучити якомога менше людей для проведення прямого ефіру ранкового шоу та новин, вирішили переїхати в одну студію. Експеримент виявився вдалим. Зараз ми маємо дві оновлені студії "Теми дня" та "Ранкового коктейлю". У "Ранковому коктейлі" в нас нові ведучі, змінився і формат. Якщо раніше редактори ранкового шоу робили акцент на культурі, то зараз поступово переходимо до інформаційного контенту", – розповіла продюсерка філії Оксана Цибуля.

За словами продюсерки Дніпровська філії, зі зміною студії також відмовилися від формату ток-шоу з великою кількістю учасників. Тепер ведучий спілкується з 1-2 гостями. Ведучі більш ретельно готуються до інтерв’ю, додаючи інфографіку.

"Загалом нові студії світліші, передача кольору відбувається майже без змін", – прокоментувала останні події на 51 телеканалі Оксана Цибуля.


Читайте також