У Чернігові вперше відкрили прес-центр Паралімпійських ігор

У Чернігові вперше відкрили прес-центр Паралімпійських ігор

26 бер. 2018

Вперше у Чернігові, під час Зимових Паралімпійських ігор-2018, у студії Чернігівської філії Суспільного відкрили Паралімпійський прес-центр та фан-зону.

Область на цих змаганнях представляли два чернігівці: Ігор Рептюх та Дмитро Суярко, а також гайди Василь Потапенко і Борис Бабар. Спортсмени боролися за першість у лижних перегонах та біатлоні.

У фан-зоні працювали декілька локацій: фотозона, майданчик для проведення прес-конференцій, а також зона відпочинку.

Діти з Чернігівського навчально-реабілітаційного центру №2 та громадської організації інвалідів "Шанс" підготували цілу виставку власних робіт: вишиті картини, композиції з бісеру та різьблені фігурки.

Вболівальники могли дивитися найяскравіші моменти з Паралімпіади-2018, особисто спілкуватися з тренерами та представниками регіонального центру "Інваспорт". Нині, за словами директора Андрія Литвинця, у центрі працює до десятка різних спортивних секцій, де тренується кілька сотень спортсменів.

Після прибуття з Паралімпіади спортсмени завітали до студії, аби поспілкуватися з прихильниками, розказати про свій спортивний шлях та які труднощі вдалося подолати, щоб представляти Україну на змаганнях такого рівня.

Отримати автограф спортсменів і зробити селфі з чемпіонськими медалями змогли всі охочі.

Нагадаємо, в лютому більше двох тижнів працював прес-центр та фан-зона Зимових Олімпійських ігор-2018.


Читайте також