UA: КАРПАТИ: перемоги у спортивних турнірах Прикарпаття стали традицією

UA: КАРПАТИ: перемоги у спортивних турнірах Прикарпаття стали традицією

22 бер. 2018

Команда Івано-Франківської філії Cуспільного взяла участь у турнірі з плавання серед працівників ЗМІ Прикарпаття, який відбувся 20 березня в басейні Івано-Франківського коледжу фізичного виховання.

Збірна UA: КАРПАТИ перемогла в естафеті 4 по 25 метрів. В особистому заліку на дистанції 25 метрів серед жінок кореспондентка радіо Мар’яна Стринаглюк виборола срібну нагороду, а системний адміністратор Володимир Талалаєв завоював бронзу на дистанції 50 метрів серед чоловіків.

У змаганнях також взяли участь працівники обласного телебачення "Галичина", Івано-Франківської міської телерадіокомпанії "Вежа", команди власних кореспондентів різних видань та студенти, що навчаються на кафедрі журналістики Факультету філології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Наприкінці минулого року команда UA: КАРПАТИ зайняла 2 загальнокомандне місце у спортивному турнірі, присвяченому пам’яті президента Асоціації спортивних журналістів Прикарпаття Ореста Олексишина.

"Працівники телерадіокомпанії активно долучаються до багатьох змагань серед журналістів, – розповідає капітан команди, головний редактор новин Юрій Надольський. – У нашій скарбниці вже є цілий набір кубків за І, ІІ та ІІІ місце, які вибороли у різні роки на спартакіаді пам’яті Ореста Олексишина. Команда постійно бере участь у змаганнях з футболу – Турнірі пам’яті Ярослава Гретчука, що проходить навесні… Високі результати, думаю, є наслідком, того, що працівники після роботи працюють не лише над інтелектуальним, а й фізичним розвитком, активно проводять дозвілля, займаються бігом, плаванням, футзалом, ходять у туристичні походи".


Читайте також