Команда Суспільного напрацювала нову редакцію Концепції мовлення з тематики національних меншин

Команда Суспільного напрацювала нову редакцію Концепції мовлення з тематики національних меншин

13 бер. 2018

На сайті Суспільного оприлюднили другу редакцію "Концепції мовлення з тематики національних меншин Національної суспільної телерадіокомпанії України".

У новій редакції документа враховано побажання учасників публічного обговорення концепції, що відбулося 13 лютого, а також пропозиції, які надходили на адресу ПАТ "НСТУ" впродовж місяця після обговорення від регіональних редакцій Суспільного, представників національних спільнот і національно-культурних товариств України, профільних громадських організацій та всіх зацікавлених.

Концепція мовлення з тематики національних меншин визначає основні напрями і засади роботи ПАТ "НСТУ" щодо задоволення медійних потреб національних меншин, які компактно й дисперсно проживають на території України.

Концепцію розроблено відповідно до Європейської хартії регіональних мов або мов меншин, Конституції України, законів України "Про ратифікацію Європейської хартії регіональних мов або мов меншин", "Про суспільне телебачення і радіомовлення України", "Про телебачення і радіомовлення", "Про національні меншини в Україні", а також інших нормативно-правових актів, які регулюють відносини у цій сфері.

Команда Суспільного просить усіх зацікавлених надсилати зауваги до концепції на електронну адресу m.frey@suspilne.media з темою "Концепція мовлення з тематики національних меншин" до 27 березня 2018 року. Усі надані пропозиції ґрунтовно вивчать і за можливості врахують у документі. Після внесення відповідних змін остаточну редакцію Концепції мовлення з тематики національних меншин подадуть для затвердження Наглядовій раді ПАТ "НСТУ".


Читайте також