На Суспільному відкрилася фан-зона Зимових Паралімпійських ігор-2018

На Суспільному відкрилася фан-зона Зимових Паралімпійських ігор-2018

12 бер. 2018

У суботу, 10 березня, у приміщенні київського телецентру на Мельникова, 42 відбулася прес-конференція з нагоди відкриття фан-зони Зимових Паралімпійських ігор-2018.

У відкритті локації взяли участь членкиня правління ПАТ "Національна суспільна телерадіокомпанія України" Олександра Кольцова, виконавча директорка Національної асамблеї людей з інвалідністю України, членкиня наглядової ради ПАТ "НСТУ" Наталя Скрипка та п’ятнадцятиразова призерка Зимових і Літніх Паралімпійських ігор, чемпіонка Ігор 2004 року Олена Акопян.

Олександра Кольцова переконана, що трансляції Паралімпіади-2018 на UA: ПЕРШИЙ – це не просто міжнародна спортивна подія в ефірі мовника, а ще й важлива місія для Суспільного: "Для нас це не лише трансляція спортивних змагань, а й дуже важлива та благородна справа з соціальної точки зору. Це велика честь бути медійним партнером такої події".

Пані Наталя Скрипка, у свою чергу, закликала всіх фанатів спорту відвідати фан-зону: "Дуже сподіваюся, що відвідувачами фан-зони будуть не лише люди з інвалідністю. І саме тому хочу закликати усіх наших співгромадян стати активними вболівальниками і забезпечили потужну підтримку паралімпійцям, які відстоюють честь України в Республіці Корея прямо зараз. Наша фан-зона відкрита абсолютно для всіх, без виключення".

Ведуча Паралімпійської студії на UA: ПЕРШИЙ Олена Акопян відзначила інклюзивні зміни та перебудови у телецентрі, які команда Суспільного зробила для того, щоб фан-зона і "Олівець" змогли приймати гостей з інвалідністю з максимальним комфортом та зручністю. "Я дуже давно їжджу сюди на канал, мабуть, більше 10 років. І нарешті почуваю себе максимально комфортно, тому що значно покращилася доступність. Щодо підтримки вболівальників, то не треба її недооцінювати. Спортсмени відчувають її і це дуже допомагає досягати найвищих результатів", – зазначила Олена Акопян.

Фан-зона зимових Паралімпійських ігор працюватиме з 10 по 18 березня у холі суспільного мовлення і поділяється на чотири зони: лекторій, ігрова зона, виставка, прес-зона. Вхід на події безкоштовний.


Читайте також