На Суспільному відкрили благодійну виставку картин

На Суспільному відкрили благодійну виставку картин

7 лис. 2019

6 листопада в телецентрі «Олівець» відбулося офіційне відкриття благодійної виставки Лєни Локоші «Дорога до життя». Авторка робіт привертає увагу до проблем людей з інвалідністю й наголошує на важливості професійної психологічної підтримки під час реабілітації.

До події долучився поет і музикант Ілля Чернілевський. Кілька робіт художниці присвячені його пісням.

Загалом на виставці «Дорога до життя» можна побачити 36 робіт, написаних акрилом та гуашшю в жанрі інтуїтивного живопису.

За словами Олени, під час хвороби творчість і підтримка друзів допомогли їй не здатися.

«Суспільна підтримка — важливий ресурс для збереження стійкості в стресових ситуаціях, — наголошує журналістка та художниця Лєна Локоша. — На жаль, люди в кризовий момент не надають значення наслідкам, які тягне за собою тривалий стрес, і соромляться про це говорити. Дехто гадає, що впорається самостійно. Але я можу впевнено сказати: самотужки подолати те, що на тебе впало, майже неможливо. Хоч би якою сильною духом і розумною була людина, їй просто необхідна професійна психологічна й дружня підтримка».

Виставка триватиме до 30 листопада в креативному просторі UA: HUB у телецентрі «Олівець» за адресою: м. Київ, вул. Ю. Іллєнка, буд. 42. Вхід вільний.

 

Фотографував Олег Переверзєв

 


Читайте також