UA: КАРПАТИ готують дводенний марафон «Реабілітація воїнів: від намірів до дії»

UA: КАРПАТИ готують дводенний марафон «Реабілітація воїнів: від намірів до дії»

7 лис. 2019

Лікування й відновлення учасників АТО/ООС, співпраця влади та громадськості, особисті історії людей, які пройшли війну — про це дивіться й слухайте в прямому ефірі регіональної філії Суспільного UA: КАРПАТИ та UA: Українське радіо Карпати 11 та 12 листопада.

Репортажі з військового госпіталю, реабілітаційних центрів і коментарі чиновників — у випусках новин на телеканалі філії (7:30, 8:00, 8:30, 13:30, 17:00, 19:00, 20:30), на радіо (7:10, 12:10, 17:10, 20:10) та на фейсбук-сторінці UA: КАРПАТИ.

Розпочнеться прямоефірний марафон розмовою із засновниками «Творчої криївки» — Віталіною Масловою і Олегом Шульгою — у проєкті «Карпатський ранок»

Про психологічну реабілітацію бійців АТО за допомогою мистецтва розкаже Ігор Білінський — ветеран АТО, якому повернутися до «мирного життя» допомогло відкриття власної справи. А режисер Ростислав Держипільський і актор Івано-Франківського драмтеатру Олексій Гнатковський — про перший соціальний англомовний театр ветеранів та волонтерів АТО «Progect W».

Випуски програм «РадіоДень» та «Тема дня. Радіовимір» UA: Українське радіо Карпати також будуть тематичними. Про оздоровлення учасників АТО говоритимуть із бійцем, який воював на сході України, та головним спеціалістом Західного відділу Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО Володимиром Веркальцем. У «Темі дня» йтиметься про державні програми лікування й реабілітації воїнів.

Стежте за анонсами на фейсбук-сторінці UA: КАРПАТИ. Дивіться та слухайте програми онлайн на сайті філії.

 


Читайте також