Працівники Чернігівської філії Суспільного провели екскурсію для школярів

Працівники Чернігівської філії Суспільного провели екскурсію для школярів

27 лют. 2018

До приміщення Чернігівської філії ПАТ "Національна суспільна телерадіокомпанія України" 22 лютого завітали учні першого класу місцевої школи №34. 

Як виглядає телебачення по той бік екрану, та як готують програми до ефіру, розказали співробітники телеканалу "Сівер" – Неля Ярмоленко та Лілія Мельник. Вони відкрили дітям деякі професійні таємниці й розповіли про те, що над створенням програм працюють не лише ведучі, а й ціла команда професіоналів: оператори, звукорежисери, монтажери, гримери.

Прогулюючись коридорами телекомпанії, діти мали змогу відвідати студії та робочі приміщення, де від 7-ої ранку завжди кипить робота. В одній зі студій саме готувалися до ефіру новини. Ведучі поступилися місцем першачкам й дозволили усім охочим спробувати себе у новій ролі. Відеоінженери записали дитячі роботу на відео, щоб школярі змогли поглянути на себе на екранах.

Окрім того, діти на власні очі побачили, як готується до ефіру шоу "Ранок на Сівері". Увірвавшись у прямий ефір, разом з ведучими Аліною Клименко, Павлом Вечерським та Іваном Матвєєвим, передали привітання своїй школі та батькам з екранів телевізорів.

Нагадаємо, з 9 до 25 лютого на Суспільному Чернігівщини працювали прес-центр та фан-зона Зимових Олімпійських ігор-2018, де найважливіші події обговорювали спортсмени, тренери, а також журналісти і фанати спорту.


Читайте також