Суспільне шукає журналістів на сайт новин

Суспільне шукає журналістів на сайт новин

9 жов. 2019

UA: Суспільне мовлення планує запустити окремий новинний сайт у грудні цього року. Нині Суспільне шукає нових фахівців, які працюватимуть над новим масштабним проєктом і підсилять роботу команди.

Шеф-редакторкою сайту стала Оксана Денисова, авторка телеграм-каналу «The Newsroom», яка до цього працювала заступницею головного редактора видання «Insider» та журналісткою «Української правди» й «Дзеркала тижня».

Оксана Денисова розповіла, що наразі розробляють формати для майбутнього сайту новин: «Ми аналізуємо світові тренди текстових, відео- та аудіоформатів. Серед ЗМІ, на які орієнтуємося — ВВС та «Радіо Свобода» — ті, хто дотримується стандартів суспільного мовлення, маючи при цьому стабільно високі рейтинги».

На сайт новин шукають професіоналів — людей, які вміють грамотно й швидко писати, можуть виокремити найголовніше з потоку інформації, пояснити складне доступною та простою мовою, а також дотримуватися об’єктивності й неупередженості.

Шеф-редакторка вважає, що робота на Суспільному може запропонувати більше, ніж у комерційних ЗМІ: «Ця компанія не належить олігархам, і ми не є державним медіа. Нам платить суспільство, і ми працюємо тільки для нього. Завдяки нам громадськість може задовольнити свій запит на об’єктивну, чесну та неупереджену інформацію без прив’язки до жодної персони, яка платить редакціям за новини».

Охочих приєднатися до команди Оксана Денисова закликає надсилати резюме особисто їй.

 


Читайте також