Карстен фон Намен розповів одеським медійникам про можливості стажування й роботи в Deutsche Welle

Карстен фон Намен розповів одеським медійникам про можливості стажування й роботи в Deutsche Welle

7 жов. 2019

4 жовтня Одеський хаб Академії суспільного мовлення вперше відвідав директор DW Akademie Карстен фон Намен із лекцією про можливості стажування й роботи в Deutsche Welle.

За словами Карстена фон Намена, під час стажування представники Deutsche Welle готують колег до роботи у всіх сферах журналістики, а щоб потрапити на стажування, треба уважно ознайомитися з умовами подання заявки.

«Важливо знати компанію, до якої подаєтеся. Якщо ви хочете показати себе — потрібно спробувати щось незвичайне. Важливо, як ви презентуєте себе. Треба мати високий рівень і не боятися бути нетрадиційним. Ви можете підкреслити якусь рису вашого характеру, зробити на неї акцент. Також дайте зрозуміти, що у вас є почуття гумору, це теж буде плюсом у вашій заявці. І звісно ж, вам має пощастити» розповів директор DW Akademie.

Також на зустрічі Карстен фон Намен розповів про перспективи журналістики в сучасному світі, про стратегію побудови кар’єри журналіста, можливості освіти та постійного навчання. Він зазначив, що, як тільки журналіст починає думати, що все знає, він робить перший крок на шляху до невдачі.

«Немає тільки одного способу прийти в журналістику — ви маєте пробувати все: їздити на стажування, спілкуватися з різними людьми, подорожувати світом», — зазначив директор DW Akademie.

Переглянути повне відео лекції директора DW Akademie можна на фейсбук-сторінці Одеського хабу Академії суспільного мовлення.

Нагадаємо, 2 жовтня в телецентрі «Олівець» відбулася регіональна конференція UA: Суспільне мовлення, організована за підтримки DW Akademie, на котрій про важливість постійного навчання протягом життя та про те, як заохочувати працівників до розвитку, дискутували директор DW Akademie Карстен фон Намен і голова правління UA: Суспільне мовлення Зураб Аласанія.

 

 


Читайте також