«Цінності — вектор роботи в колективі» — тренерка DWA Ліана Хачатрян

«Цінності — вектор роботи в колективі» — тренерка DWA Ліана Хачатрян

7 жов. 2019

3 жовтня в головному офісі UA: Суспільне мовлення відбулася зустріч Ліани Хачатрян — тренерки DW Akademie, міжнародної консультантки UA: Суспільне мовлення з організаційного розвитку — із продюсерами та менеджерами філій Суспільного.

Ліана Хачатрян обговорила з учасниками зустрічі ролі, функції та цінності в роботі медіаменеджерів, а також поділилася власним досвідом організаційного розвитку.

Спікерка звернула увагу на важливість взаємодії в команді: «Ми ведемо своїх людей через трансформацію. Від керівників постійно чекають вирішення проблем, тому будьте відкритими до навчання щодня. Світ змінюється. Не бійтеся здаватися простими, запитуючи поради у своїх колег. А головне — навчіться чути ці поради».

«Можливість для працівників та зовнішньої аудиторії донести свої ідеї, а для керівництва почути їх і швидко відреагувати — ваша перевага. На сьогодні цей курс уже взято, я це бачу», — зазначила тренерка.

На важливості таких зустрічей для налагодження роботи в команді наголосила продюсерка філії UA: КАРПАТИ Галина Держипільська.

«Важливо відірватися, щоб стати на сходинку вище й подивитися на все свіжим оком: куди ми рухаємося, що ми сповідуємо, що з нашими цінностями, чи добре ми комунікуємо в команді, — зазначила Галина Держипільська. — Те, що робить Ліана — безцінний досвід. Вона добре обізнана з усіма темами, стратегією Суспільного, і тому все, що вона говорить — дуже наповнене».

Зазначимо, захід відбувся в межах координаційної зустрічі з продюсерами та менеджерами філій, яка пройшла 3–4 жовтня в головному офісі UA: Суспільне мовлення. 2 жовтня в телецентрі «Олівець» відбулася регіональна конференція, організована за підтримки DW Akademie.

 

Фотографував Володимир Шевчук

 


Читайте також