«Суспільне має створити атмосферу для постійного розвитку працівників» — Зураб Аласанія

«Суспільне має створити атмосферу для постійного розвитку працівників» — Зураб Аласанія

3 жов. 2019

2 жовтня в телецентрі «Олівець» відбулася регіональна конференція UA: Суспільне мовлення, організована за підтримки DW Akademie*. З менеджерами та продюсерами філій зустрілися міжнародні фахівці — директор DW Akademie Карстен фон Намен та тренерка DW Akademie, міжнародна консультантка UA: Суспільне мовлення з організаційного розвитку Ліана Хачатрян.

Також участь у конференції взяли голова правління UA: Суспільне мовлення Зураб Аласанія, член правління Микола Чернотицький, директорка з комунікацій Вікторія Сидоренко та шеф-редакторка напряму журналістських розслідувань, а раніше продюсерка Рівненської філії Інна Білецька.

Темою конференції стало навчання протягом життя для медіапрофесіоналів та організаційний розвиток для успішного процесу змін у компанії.

Про важливість постійного навчання протягом життя й про те, як заохочувати працівників до розвитку, дискутували директор DW Akademie Карстен фон Намен і голова правління UA: Суспільне мовлення Зураб Аласанія. Розмову модерувала директорка з комунікацій UA: Суспільне мовлення Вікторія Сидоренко.

Зураб Аласанія наголосив, що дати можливості для системного навчання команди й налагодити комунікацію в колективі є одним із пріоритетів компанії.

«Ми часто забуваємо думати про загальний результат команди, а не про свій власний; про те, як працювати ефективно, допомагаючи одне одному. Лише налагодивши співпрацю між собою, ми зможемо досягнути спільної мети», — сказав голова правління UA: Суспільне мовлення.

Зураб Аласанія також подякував DW Akademie за можливість проведення регіональної конференції.

Тренерка DW Akademie й міжнародна консультантка UA: Суспільне мовлення з організаційного розвитку Ліана Хачатрян поділилася рекомендаціями щодо роботи в команді та основами організаційного розвитку компанії в період змін.

Директорка з комунікацій Вікторія Сидоренко представила результати репутаційного аудиту компанії і запропонувала стратегію роботи з репутацією Суспільного в регіонах.

Інна Білецька, експродюсерка Рівненської філії UA: Суспільне мовлення, поділилася результатами проєкту з розвитку цифрового робочого процесу за підтримки Шведського агентства міжнародної співпраці з розвитку (Sida). UA: РІВНЕ стало пілотним регіоном, де запровадили нову стратегію цифрового поширення новин.

Менеджери та продюсери філій активно дискутували з учасниками конференції. Найбільше їх цікавили питання впровадження організаційного розвитку та взаємодії з командою.

«Найціннішою сьогодні для мене була коротка вправа від Ліани, де ми досліджували залученість колег, — поділилася продюсерка UA: ТЕРНОПІЛЬ Зоряна Биндас. — Я зрозуміла, чого мені бракує в роботі, чого може бракувати й моїм колегам у філії. Коли ми з менеджером робили анкетування минулого року, з’ясувалося, що найбільше колег приваблюють цінності Суспільного, а також команда. Але це не єдине, що ми можемо дати колегам. Тож обов’язково проведу цю вправу на філії, а потім, звісно, постараюся зробити все, щоб підвищити залученість колективу».

«Найбільше хочу відзначити панель Ліани Хачатрян і представлені Вікторією Сидоренко результати репутаційного аудиту Суспільного, — розповів менеджер UA: ВІННИЦЯ Тарас Тарануха. — Вважаю, що рекомендації, які ми почули, будуть корисними для щоденної роботи філій і допоможуть отримати позитивні результати в розвитку суспільного мовника».

Після заходу представники регіональних філій продовжили обмін досвідом на тематичній координаційній зустрічі.

 

Фотографувала Анастасія Мантач

 

*DW Akademie — німецька організація з розвитку міжнародних ЗМІ, яка сприяє просуванню суспільного мовлення за допомогою створення цифрового мультиплатформенного ньюзруму й навчального центру — Public Media Akademy (PMA). Проєкт спрямований на створення основи для якісних, об’єктивних і неупереджених новин.

 


Читайте також