За підтримки Суспільного мовника презентували фестиваль Air GogolFest

За підтримки Суспільного мовника презентували фестиваль Air GogolFest

11 вер. 2019

9 вересня у Вінниці презентували Міжнародний міждисциплінарний фестиваль сучасного мистецтва Air GogolFest, який уперше відбудеться в місті 18-20 жовтня на території заводу «Кристал». UA: Суспільне мовлення — інформаційний партнер події.

Організатори анонсували ключові події та розповіли про програму фестивалю, яка охоплює театральний, музичний, візуальний, освітній та дитячий напрями.

Відвідувачам обіцяють вистави від німецького, швейцарського та українського незалежного театру. Спецподією на цьогорічному фестивалі стане опера-реквієм «IYOV» від режисера Влада Троїцького за участі музично-театральної формації NOVA OPERA. Також планують потужну музичну й нічну програми. Хедлайнерів музичної програми команда фестивалю оголосить найближчим часом. Нічна програма отримала назву GogolNight та відбудеться в найкращих традиціях вечірок від GogolFest.

Тематика цьогорічного фестивалю Air GogolFest — екологічні проблеми, зокрема забруднення повітря та викиди в атмосферу вуглекислого газу через масштабні лісові пожежі.

«Сила мистецтва дійде до більшої кількості людей. Фестиваль порушує важливу екологічну тему — збереження повітря для життя. Кожен має пройти цей шлях. Це те, що ти залишаєш після себе. Чи можеш ти утилізувати те, що купуєш і використовуєш? Начебто далеко від мистецтва, але це культура сприйняття й діалогу. Тож говорімо, дихаймо!» — зазначив директор Air GogolFest Максим Демський.

Перед презентацією на площі «Ліверпуль» у центрі Вінниці «Лабораторія танцю» мисткині Антоніни Єгорової показала перформанс про нестачу кисню, від якої потерпає планета.

«Оскільки фестиваль відбувається цього року, це значить, що дихати стало вільніше. Це одна з ініціатив, яка зробить наше місто кращим. Такі важливі для життя людини теми є основними меседжами AGF. Вінничани побачить всесвітньо відомих людей і цікаві проєкти. Фестиваль у Вінниці матиме довге майбутнє. Це туристично приваблива подія, а всі позитивні ідеї підтримує міська рада», — розповіла представниця Вінницької міськради Ольга Дернова.

 


Читайте також