Історії людей, які змінюють Україну — в оновленій «Активізації» на Суспільному радіо

Історії людей, які змінюють Україну — в оновленій «Активізації» на Суспільному радіо

11 вер. 2019

4 вересня стартувала оновлена програма «Активізація з Людмилою Тягнирядно» на UA: Українське радіо та UA: Радіо Культура, а також на телеканалах UA: КУЛЬТУРА і UA: КРИМ.  

У новому сезоні програми вектор розмови зміниться. За кожним вдалим проєктом, соціальною кампанією чи ініціативою стоять люди, які втілюють задум або мрію в реальність. Саме вони будуть у центрі програми. 

«Через історії звичайних людей ми показуватимемо зміни, які можна робити власноруч. Це може бути будь-що: від сортування сміття в школі чи створення ОСББ до масштабної кампанії з вивчення англійської мови чи боротьби за права переселенців. Такі історії зможуть підштовхнути інших до дій. Є багато активних людей, яких варто підштовхнути до дії. Що більше буде пасіонаріїв, то швидше Україна трансформується», — зазначила ведуча програми «Активізація», головна редакторка інтернет-проєктів UA: Українське радіо Людмила Тягнирядно.

Змінотворці, новатори, активісти — той прошарок суспільства, який готовий брати на себе відповідальність і робити зміни в країні вже тепер. Саме вони мають надихати й мотивувати громадян брати активну участь у житті громади, міста та країни.

Слухайте оновлену програму «Активізація з Людмилою Тягнирядно» щосереди о 16:10 на UA: Українське радіо та UA: Радіо Культура, а також на телеканалах UA: КУЛЬТУРА і UA: КРИМ

 


Читайте також