На UA: Українське радіо Львів стартував проєкт про екологічні звички «Безвідходні»

На UA: Українське радіо Львів стартував проєкт про екологічні звички «Безвідходні»

10 вер. 2019

Відтепер у ранковому ефірі UA: Українське радіо Львів щодня з 7:10 до 8:00 слухайте поради про те, як менше смітити. 

Львівське Суспільне радіо виготовляє проєкт «Безвідходні» в співпраці з ініціативою Zero Waste Lviv, команда якої сформулювала конкретні екопоради на щодень під час кампанії в соцмережах #zwl_липеньбезпластику. Впродовж місяця на фейсбук-сторінці організації розповідали, як замінити буденні одноразові речі багаторазовими й загалом зменшити кількість пластику в побуті. Саме ці поради стали основою для проєкту UA: Українське радіо Львів

«Ми здебільшого навіть не уявляємо, як наші щоденні, деколи до автоматизму доведені звички впливають на довкілля і яким викликом стають для природи звичні нам речі. Тому команда Суспільного вирішила ознайомити радіослухачів із порадами від наших партнерів із Zero Waste Lviv, — розповіла лінійна продюсерка UA: Українське радіо Львів Ірина Сандуляк. — Для початку плануємо записати тридцять програм. Це розповіді про альтернативу, наприклад усюдисущим «кульочкам» чи  вологим серветкам, чи навіть тюбикам із зубною пастою тим побутовим речам, які стають непридатними для перероблення відходами».

«Було дуже приємно отримати пропозицію від Суспільного й творити спільний проєкт. «Безвідходні» — це поширення корисної інформації із соціальних мереж у площину радіоефірів. Сподіваємося, що ще більше львів’ян дізнаються про ці поради й вони їм сподобаються», — розповіла в ефірі  UA: Українське радіо Львів Ірина Миронова, голова організації Zero Waste Lviv.

Слоган програми «Менше сміття — більше життя!» Про те, чим можна замінити   непридатні для перероблення речі, слухачам розповідатимуть журналісти й ведучі UA: Українське радіо Львів і телеканалу UA: ЛЬВІВ, а також відомі львів’яни. Так, у першому випуску «Безвідходних» про альтернативу найпоширенішому побутовому пластику — поліетиленовому пакетику — розповідає ведуча проєкту, керівниця творчого об’єднання «Ранок» на UA: ЛЬВІВ Христина Лебедь.

Слухайте UA: Українське радіо Львів на 103,3 FM у Львові. Перелік частот у містах області — тут. Стежте за проєктами радіо онлайн — на сайті UA: ЛЬВІВ, а на фейсбук-сторінці — за відеотрансляцією зі студії. 

 


Читайте також