Спортсмени, журналісти і фанати спорту вболівають за олімпійців на Суспільному у Чернігові

Спортсмени, журналісти і фанати спорту вболівають за олімпійців на Суспільному у Чернігові

21 лют. 2018

Олімпійська фан-зона у Чернігівській філії ПАТ "Національна суспільна телерадіокомпанія України" долучає до обговорення головних подій Зимових Олімпійських ігор-2018 спортсменів, тренерів, а також журналістів і фанатів спорту.

У великій студії, де зазвичай відбуваються зйомки ранкової програми Суспільного і проекту "Тема дня", у період Зимових Олімпійських ігор-2018 змінили декорації й створили умови для зручного і комфортного перегляду трансляцій з Пхьончхану.

Фан-перегляди тривають з 9 по 25 лютого. Вболівальники збираються разом обговорити результати трансляцій Олімпійських ігор та повболівати за українську збірну, поспілкуватися з рідними олімпійців, їхніми тренерами, відомими спортсменами, журналістами і прихильниками біатлону.

До фан-зони вже завітав один із найуспішніших сучасних українських біатлоністів, призер Чемпіонату світу з біатлону 2007 року – Андрій Дериземля; Ніна Лемеш – заслужений майстер спорту України з біатлону, учасниця трьох зимових Олімпійських ігор; Валентина Цербе-Несіна – українська біатлоністка, бронзова призерка Олімпійських ігор 1994 року; Роман Прима – майстер спорту України з міжнародного класу, тренер збірної України з біатлону групи Б; Олександр Батюк – учасник Зимових Олімпійських ігор з лижних гонок, сервісмен збірної команди з біатлону групи Б.

"Одразу чотири представники від Чернігівщини – це вже результат, – каже Валентина Цербер-Несіна. – Над тим, аби чернігівців у збірній було більшість, працювала не одна людина. А те, що українців бачать на Олімпіаді – вже велике досягнення для країни!".

Для журналістів та всіх зацікавлених працює прес-центр. Одразу після гонки виступи наших спортсменів коментують тренери та колишні олімпійці. Під час зустрічей спортсмени діляться своїм досвідом та розказують про труднощі, які виникають під час змагань. За перебігом подій у прес-центрі можна стежити у прямій трансляції на сторінці філії у Facebook.

У фан-зоні працюють ще декілька локацій: фотовиставка Віктора Кошмала та спортивного журналіста Сергія Гайдука, 3-метрова фото-зона із тематичним інвентарем – лижами, гвинтівкою, костюмом біатлоніста. Є й фуд-зона зі смаколиками.

Нагадаємо, прес-центри Зимових Олімпійських ігор-2018 працюють також у Херсонській, Чернівецькій, Миколаївській філіях Суспільного, а також у приміщенні київського телецентру на Мельникова, 42, де також вперше розташувалась Офіційна фан-зона Олімпіади.

XXIII Зимові Олімпійські ігри відбуваються у південнокорейському Пхьончхані з 9 до 25 лютого 2018 року. Україну від Чернігівщини на змаганнях представляють біатлоністи Сергій Семенов, Артем Прима, Ірина Варвинець та Артем Тищенко.


Читайте також