Суспільне радіо «Тиса FM» привітає Україну з Днем Незалежності 35-ма мовами

Суспільне радіо «Тиса FM» привітає Україну з Днем Незалежності 35-ма мовами

23 сер. 2019

Команда музичного радіо «Тиса FM» Суспільного Закарпаття записала привітання із Днем Незалежності України 35-ма мовами. 

«Спершу ми думали обмежитись мовами редакцій національних меншин*, які працюють на UA: ЗАКАРПАТТЯ, і ще кількома. Але у процесі підготовки контенту колеги почали згадувати, що мають приятеля, подругу, родичів в Чехії, Канаді, Італії... Так, спільними зусиллями нам вдалося записати привітання з Днем Незалежності України людей різних національностей. Найбільше записів ми отримали від сестри однієї з наших колег, яка працює на круїзному лайнерібільше десятка привітань. Тож, слухачів радіо «Тиса FM» вітатимуть навіть мовами афрікаанс, конкані, тагальською та індонезійською», — розповів Антон Микуланинець, керівник творчої групи «Радіо» на Суспільному Закарпаття. 

Журналісти зібрали аудіозаписи від носіїв іноземних мов і транслюватимуть їх в радіоефірі 23-25 серпня.

«Радіо «Тиса FM» має давню традицію генерувати цікаві ідеї до Дня Незалежності. Цього року колектив запропонував привітати українців різними мовами. Мені, особисто, ця ідея дуже сподобалася, адже, справді, Україна є спільним домом для багатьох національностей і свято Незалежності – це те, що нас всіх об’єднує», — розповів Євген Тичина, продюсер UA: ЗАКАРПАТТЯ

Окрім того, у День Державного Прапора України, 23 серпня, на «Тиса FM» вийде святковий спецефір трьохгодинного «Brunch Time Show», а 24 серпня ефір музичної радіостанції складатимуть пісні лише українських виконавців. 

Нагадаємо, UA: Суспільне мовлення зняло фільм «Мирний птах» до Дня Незалежності, а також 24 серпня представить в ефірі документальний фільм власного виробництва «Військовий парад: ціна і цінності».

 

*На UA: ЗАКАРПАТТЯ працює 5 редакцій, які виготовляють контент мовами національних меншин регіону: угорською, румунською, словацькою, німецькою, ромською, російською та русинською. У своїй діяльності команда Суспільного Закарпаття керується Концепцією мовлення з тематики національних меншин ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України».

Читайте також