Промокампанія UA: Українське радіо на транспорті: друге коло

Промокампанія UA: Українське радіо на транспорті: друге коло

22 сер. 2019

У серпні стартувала вже друга промокампанія першого каналу Суспільного радіо на громадському транспорті. Відтепер вулицями семи українських міст — Києва, Харкова, Рівного, Чернігова, Житомира, Луцька та Запоріжжя — курсують тролейбуси і трамваї, брендовані UA: Українське радіо. 

Для проведення цієї промокампанії було обрано ті міста, де UA: Українське радіо мовить на FM-частотах.

«Це вже друга подібна промокампанія, завдяки якій ми зможемо привернути увагу ще більшої аудиторії до розмовного радіо. Брендований транспорт — чи не найкращий вибір для такої реклами, адже радіо часто слухають саме в дорозі. Тож ми розраховуємо, в першу чергу, на водіїв, які слухають радіо за кермом, а також на пішоходів, пасажирів громадського транспорту, які звикли слухати радіо у своєму смартфоні дорогою», — розповіла PR-директорка UA: Суспільне мовлення Вікторія Сидоренко.

У рекламі на транспорті представлені два головні меседжі, що транслюють назагал стандарти та цінності Суспільного мовника.

«Перший — «Фінансується суспільством, працює для суспільства». Нам — Суспільному — важливо підкреслити, що наш ефір не контролюють олігархи, ми є незалежним ЗМІ. Другий — «Слухай новини без маніпуляцій». Оскільки UA: Українське радіо — на 5-му місці у рейтингу слухання новин, ми цінуємо довіру до суспільного радіо і даємо в ефір якісні новини відповідно до стандартів журналістики», — зазначив генеральний продюсер Суспільного радіо Дмитро Хоркін.

Промокампанія UA: Українське радіо на громадському транспорті реалізована завдяки фінансовій підтримці Internews.

Нагадаємо, першу промокампанію на транспорті UA: Суспільне мовлення запустило у грудні 2018 року завдяки підтримці Офісу Ради Європи в Україні. Тоді у найбільших містах країни вперше вийшли у рейс тролейбуси та автобуси брендовані UA: Українське радіо.


Читайте також