За медіапідтримки UA: ПОДІЛЛЯ відбудеться кінофестиваль «БРУКІВКА»

За медіапідтримки UA: ПОДІЛЛЯ відбудеться кінофестиваль «БРУКІВКА»

12 сер. 2019

Міжнародний кінофестиваль «БРУКІВКА» вже втретє відбудеться у місті Кам’янці-Подільському 11-15 вересня. Захід об’єднає представників сучасного кіномистецтва з шести континентів й презентуватиме стрічки з Північної та Південної Америки, Європи, Азії, Австралії, Африки. 

Суспільне Хмельниччини UA: ПОДІЛЛЯ стане генеральним інформаційним партнером події.

«У вересні матимемо змогу висвітлювати події міжнародного кінофестивалю, який відбуватиметься у нашій культурній «Мецці» Кам’янці-Подільському. Суспільний мовник підтримує подібні заходи, адже це можливість розповісти глядачам та слухачам про сучасні тенденції кіно, які формуються не лише десь в Європі та в Америці, а й в Україні, а також про можливості розвивати мистецтво та обмінюватися думками для продукування чогось якісного та важливого», — зазначила продюсерка UA: ПОДІЛЛЯ Любов Тімкова

«БРУКІВКА» — це незалежний некомерційний фестиваль сучасного українського та міжнародного кіно, який щороку проходить в Кам’янці-Подільському. У 2017 році захід стартував як локальний проєкт підтримки молодих кіномитців з Поділля. За три роки він став одним із найбільших кінофестивалів Західної України.

Цьогоріч на фестиваль подано майже 800 фільмів із 70 країн світу, з яких понад 120 стрічок молодих українських режисерів. Оцінюватимуть усі роботи кінокритики, режисери та продюсери із України та США. Призовий фонд  складає понад 50 тисяч гривень.

П’ятиденна програма «БРУКІВКИ» пропонує кінопокази, лекції та воркшопи, а також зустрічі з продюсерами, режисерами, акторами кіно. Серед атракцій фестивалю — перегляд фільмів просто неба у середньовічній Старій фортеці, світлове 3D шоу, виступи музичних гуртів та екскурсії. Також діятимуть локації для дітей та декілька фотозон.

З програмою заходу можна ознайомитися тут

Нагадаємо, цьогоріч вперше філія Суспільного стала генеральним партнером заходу: UA: ВОЛИНЬ на фестивалі "Бандерштат".

 


Читайте також