UA: Українське радіо — інформаційний партнер “Освітнього фесту прав людини-2019”

UA: Українське радіо — інформаційний партнер “Освітнього фесту прав людини-2019”

11 лип. 2019

З 16 по 28 липня в Освітньому домі прав людини селища Количівка поблизу Чернігова пройде третій "Освітній фест прав людини-2019". Захід відбудеться за підтримки UA: Українське радіо.

Протягом трьох днів правозахисники та громадські активісти ділитимуться досвідом у межах офіційної програми й під час неформального спілкування. Організатори запрошують стати слухачами події ініціативних лідерів, освітян і всіх небайдужих громадян, які прагнуть бути частиною змін у країні.

"16 липня  стартує найважливіша правозахисна подія року у сфері освіти з прав людини — "Освітній фест прав людини-2019". До неї ми дуже ретельно готуємося. Запросили найкращих тренерів і тренерок, експертів та експерток у цій сфері, зокрема таких, як Олександра Козорог, Олександр Войтенко, Лариса Денисенко, Валентина Потапова, Олескандр Гатіятуллін, Сергій Перникоза, Олександр Федорук, Руслана Бурова, Олена Харитонова та багато інших чудових і фахових людей з усієї України. Будуть також експерти й експертки з-за кордону — представники мережі Домів прав людини із Польщі, Вірменії, Норвегії, Грузії, Білорусі, Росії та Сербії. З понад 200 заявок ми відібрали та запросили до участі 120 осіб, які теж приїдуть з усієї України. Також буде робоча зустріч для адвокатів у суддів різних інстанцій, де вони обговорюватимуть виклики й практики у сфері міжнародного права, ділитимуться власним досвідом. Усі учасники — люди з різним досвідом і сферою діяльності, однак їх усіх об’єднує бажання діяти разом на захист прав людини, змінювати й змінюватися, бути більш ефективними та видимими у своїй роботі. І саме завдяки спільним зусиллям таких людей ми можемо досягати й робити більше", — розповіла Ніна Хома, координаторка "Освітнього фесту прав людини-2019".

Уперше за свою трирічну історію фестиваль матиме три виїзні публічні події в Чернігові. Крім того, із заходів "Освітнього фесту прав людини-2019" вестимуть відеотрансляції.   

"Мені дуже хотілося б, аби права людини стали в нашій країні цінністю. Аби суспільство толерантно сприймало інших, розуміло, що всі люди різні. Це тривалий процес. І велику просвітницьку роботу мають здійснювати медіа. Ми Суспільне мовлення відповідальні за культуру спільного життя. І саме тому нам важливо бути там, де відбуваються правозахисні дискусії, обговорення, круглі столи”, — зазначила ведуча програми "Активізація", головна редакторка інтернет-проєктів UA: Українське радіо Людмила Тягнирядно.

Докладна інформація про подію — на офіційній фейсбук-сторінці "Освітнього фесту прав людини-2019".

 

"Освітній фест прав людини-2019" став можливим завдяки партнерству із Фондом Домів прав людини за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Королівства Норвегії, Посольства США в Україні та проєкту "Права людини для України", який виконується Програмою розвитку ООН в Україні та фінансується Міністерством закордонних справ Данії.
"Освітній фест прав людини" є частиною плану дій Всеукраїнської освітньої програми "Розуміємо права людини".

 


Читайте також