Зміни у складі Наглядової ради Суспільного

Зміни у складі Наглядової ради Суспільного

11 лип. 2019

11 липня новими членами Наглядової ради ПАТ "Національна суспільна телерадіокомпанія України" стали Катерина Дулапчій і Оксана Миронова. Водночас з її складу виведено Сергія Тарана. Такі зміни внесла Національна рада України з питань телебачення та радіомовлення на черговому засіданні. 

Розглядаючи це питання, регулятор врахував подання депутатської групи Верховної Ради України "Воля народу" і депутатської фракції партії "Блок Петра Порошенка", а також заяву члена Наглядової ради Сергія Тарана про складання своїх повноважень за власним бажанням.

Кандидатура Катерини Дулапчій була запропонована депутатською групою "Воля народу" на заміну Тараса Аврахова, членство якого в Наглядовій раді було припинено рішенням Національної ради 4 квітня 2019 року.

7 червня до Національної ради надійшла заява Сергія Тарана, делегованого до Наглядової ради суспільного мовника депутатською фракцією партії "Блок Петра Порошенка". Він повідомив про настання підстав для припинення повноважень члена Наглядової ради НСТУ, оскільки його обрано членом президії центральної ради політичної партії "Європейська солідарність". Перебування на цій посаді унеможливлює роботу в Наглядовій раді: відповідно до пункту 2 частини другої статті 9 Закону України "Про Суспільне телебачення і радіомовлення України" членами Наглядової ради НСТУ не можуть бути особи, які перебувають у штаті політичної партії.

Новою кандидатурою до складу Наглядової ради, яку внесла фракція партії "БПП", стала Оксана Миронова. 
Читайте також