Cуспільне радіо запускає спецпроєкт до парламентських виборів

Cуспільне радіо запускає спецпроєкт до парламентських виборів

29 чер. 2019

2 липня о 18:10 на першому каналі Суспільного радіо – UA: Українське радіо – стартує спецпроєкт "Еволюція виборця" до парламентських виборів. Проєкт передбачає 20 аналітичних ефірів про політичну маніпуляцію та три публічних заходи.

Програма "Еволюція виборця" має на меті сприяти розвитку критичного мислення громадян, особливо тих, які протягом передвиборних перегонів можуть стати мішенями політичних маніпуляцій та піддаватися впливу дезінформації: молодих виборців, ветеранів війни та виборців похилого віку.

У рамках програми експерти аналізуватимуть сучасні політичні технології, методи впливу та маніпуляції у передвиборний період, а також робитимуть фактчекінг заяв представників різних політичних сил. Слухачі зможуть дізнатися більше про їхні виборчі права, що спонукає їх до усвідомленого вибору.

Першим публічним заходом в межах спецпроєкту "Еволюція виборця" стане дискусія "Ветерани АТО/ООС реагують на політичні маніпуляції: виявити і знешкодити!", яка відбудеться 3 липня о 19:00 у прес-центрі Суспільного радіо (м.Київ, вул.Хрещатик, 26). Вхід вільний за умови попередньої реєстрації


Спецпроєкт "Еволюція виборця" створено за підтримки Міжнародного фонду "Відродження".


Читайте також