Ще дві філії Суспільного отримали новий логотип: UA: ДНІПРО та UA: ПОДІЛЛЯ

Ще дві філії Суспільного отримали новий логотип: UA: ДНІПРО та UA: ПОДІЛЛЯ

24 чер. 2019

24 червня т. в. о. голови правління UA: Суспільне мовлення Микола Чернотицький оголосив про присвоєння логотипа UA: одразу двом філіям Суспільного — Дніпровській і Хмельницькій. Тож "51 канал" змінить свою назву на UA: ДНІПРО, а "Поділля-Центр" — на UA: ПОДІЛЛЯ.

"Вітаю команди суспільних мовників Дніпровщини й Хмельниччини з відзнакою якісної журналістської роботи! Я радий, що ми вже на фінішній прямій, і майже всі філії Суспільного досягли нового рівня якості роботи. Регіональне мовлення Суспільного готове до викликів парламентської кампанії”, — сказав Микола Чернотицький.

Логотип UA: є своєрідним знаком якості Суспільного. Філії отримують нові назви й айдентику за результатами моніторингу ефірів, якщо програми всіх напрямів відповідають журналістським стандартам і цінностям Суспільного мовника.

"Ми дуже довго чекали на лого. Але розуміємо, що отримання бренду — то лише початок! Зараз наше завдання номер один — якісно відпрацювати парламентські вибори на всіх платформах. Ми маємо продемонструвати, чим же відрізняється суспільне від державного!" — сказала продюсерка Дніпровської філії Суспільного Оксана Цибуля.

"Для нашої філії — це справді історія про гуртування й гартування. У нас суттєво оновилися команди новинарів і творча група суспільно-політичного мовлення. Нашими колегами стали ті, хто досі не був дотичним до телерадіомовлення. Але вчитися їм довелося без відриву від виробництва, зважаючи на недоукомплектацію штату, яка існує досі. За цей рік філія перейшла у формат мовлення 16*9, брала участь у загальноукраїнських творчих проєктах, ініційованих Суспільним мовником. Це справді визнання кропіткої щоденної праці команди, яка в умовах нестачі професійних кадрів на медійному ринку праці та за загального недофінансування Суспільного мовлення працює за високими журналістськими стандартами", — розповіла продюсерка UA: ПОДІЛЛЯ Любов Тімкова.

 

 


Читайте також