З командою UA: ЛЬВІВ досвідом поділяться шведські експерти

З командою UA: ЛЬВІВ досвідом поділяться шведські експерти

11 чер. 2019

11 червня відбулася перша зустріч медійників зі Швеції з колективом Львівської філії Суспільного. У межах шведсько-українського проєкту "Підтримка регіоналізації суспільного мовлення в Україні" на UA: ЛЬВІВ впровадять ефективний механізм виготовлення ексклюзивного digital-контенту.

Головна мета українсько-шведської співпраці — зміцнення Суспільного мовника й утвердження стандартів незалежної журналістики в Україні.

"Ви є послами цінностей Суспільного в Україні, і ми допомагатимемо вам розвиватися. Наша організація працює з молодими суспільними мовниками в різних країнах світу: як зі звичайними журналістами в ньюзрумах, так і з топкерівниками, — розповіла експертка Офісу медіарозвитку Шведського радіо, журналістка Анна Hістром. Насамперед ми маємо зрозуміти, як ви працюєте і які виклики постають перед вами щодня. Коли ми із цим ознайомимося, зможемо разом із вашими керівниками підвищити вашу результативність. Ми не вказуватимемо вам, що та як робити, ми дамо вам інструменти”.

"Колектив UA: ЛЬВІВ опанує нові методи роботи, які використовують найбільші незалежні суспільні мовники світу. Спільно з колегами зі Швеції ми напрацюємо механізм, який буде найбільш ефективним тут, в Україні. Крок за кроком ідемо до підвищення стандартів у щоденній роботі з інформацією задля задоволення потреб нашої аудиторії”, — резюмувала менеджерка UA: ЛЬВІВ Тетяна Колісніченко.

Цього тижня шведські медійники зустрінуться з підрозділами Львівського Суспільного — вивчать специфіку роботи журналістів мовника, а наприкінці 2019 року UA: ЛЬВІВ матиме чітку стратегію для роботи із сайтом та соцмережами. Шведські колеги проведуть воркшопи та тренінги для колективу філії.

"Нам буде цікаво ознайомитися зі способами та методами, за якими ви працюєте зараз. Особисто я займаюся цифровою журналістикою й можу дати вам поради в цій сфері”, — каже Магнус Нілден, редактор цифрових новин на Шведському радіо. Журналіст працює в ньюзрумі в режимі 24/7 та вирішує, які новини вийдуть в ефір першими.

Раніше команда іноземних медійників уже працювала в Рівному. У її складі була й експертка Офісу медіарозвитку Шведського радіо та менеджерка з розвитку програм станції "P4 Kristianstad" Шведського радіо Анна Маріс.

"Ми поділимося власними навичками в журналістиці, поданні цифрових новин та охопленні аудиторії, на основі цього ви зможете знайти власний шлях розвитку в регіоні”, — зазначила Анна Маріс.

Крім UA: ЛЬВІВ, проєкт обміну досвідом зі шведськими медійниками запустять на UA: КАРПАТИ (Івано-Франківськ) і на UA: ХАРКІВ.

Нагадаємо, чотирирічний проєкт співпраці UA: Суспільне мовлення та Офісу медіарозвитку Шведського радіо (SR MDO) розпочався у 2018-му та триватиме до 2012 року. Проєкт реалізується за підтримки Швеції.

 


Читайте також