UA: Суспільне мовлення — партнер Bobritsa Film Festival

UA: Суспільне мовлення — партнер Bobritsa Film Festival

10 чер. 2019

22-23 червня вдруге відбудеться кінофестиваль Bobritsa Film Festival. Локація — с. Бобриця Києво-Святошинського району. Суспільний мовник — медіапартнер події.

Вперше фестиваль провели 2018 року. Тоді глядачам представили стрічки українського виробництва. У 2019 році Bobritsa Film Festival об’єднає митців із різних країн — Франції, США, Австралії, Індії, Ірану, Великої Британії, ОАЕ та ін. Загалом цього року покажуть 23 роботи.

У програмі кінофестивалю — фільми різних жанрів, події в яких відбуваються в містечках, селах або невеликих соціальних спільнотах. Також на учасників чекає цикл майстер-класів, творчих зустрічей із продюсерами, режисерами й акторами.

Окремою частиною кінофестивалю є дитяча програма: анімаційні та ігрові кінофільми, конкурси та інші розваги.

"Цьогоріч наші глядачі зможуть не лише переглянути стрічки, а й поспілкуватися з творцями: продюсерами, режисерами, сценаристами. Також секретами роботи в кадрі поділяться актори на серії майстер-класів. Нинішній фестиваль ми хотіли зробити цікавим як для глядачів, так і для професіоналів, адже ми вийшли на рівень міжнародного заходу”, розповіла кураторка фестивалю Олена Мібчуані.

Докладну інформацію про Bobritsa Film Festival можна знайти на офіційній фейсбук-сторінці фестивалю.


Читайте також