Запорізька філія UA: Суспільне мовлення транслювала чемпіонат

Запорізька філія UA: Суспільне мовлення транслювала чемпіонат "Лава на лаву"

5 чер. 2019

2 червня в Запоріжжі відбувся Чемпіонат України з традиційних козацьких боїв "Лава на лаву". Суспільний мовник Запоріжжя став генеральним інформаційним партнером чемпіонату. Для трансляції й запису змагань на події працювала пересувна телевізійна станція.

"Бої "Лава на лаву" в Запоріжжі проводяться не вперше, тож ми завжди впевнені у видовищності цього заходу й хотіли, аби чемпіонат України побачило якомога більше людей. Тому ми не лише організували трансляцію "Лави на лаву" наживо через фейсбук, а й домовилися, що змонтовану версію змагань покажуть інші філії Суспільного. Отож про давню козацьку забаву, перевірку витривалості й мужності, дізнаються в усіх куточках країни”, — розповіла продюсерка Запорізької філії Суспільного Наталія Андреєва.

Головна подія чемпіонату — виступи бійців "лав". У змаганнях узяли участь понад двісті козаків-спортсменів. У фінальних поєдинках змагалися три команди, переможці попередніх відборів. У перервах між боями "лав" учасники також випробували свої сили в старовинній козацькій боротьбі навхрест і боротьбі на поясах.

Традиційним доповненням до основної програми стали концерти запорізьких співаків, показові виступи шкіл бойового мистецтва "Спас" і виставка робіт народних майстрів.

Більше подробиць — у новинах суспільного телеканалу "Запоріжжя", а також на фейсбук-сторінці Запорізької філії Суспільного мовника.

 


Читайте також