UA: Суспільне мовлення — партнер Mime Wave Festival 2019

UA: Суспільне мовлення — партнер Mime Wave Festival 2019

5 чер. 2019

З 15 по 23 червня в Києві відбудеться Міжнародний фестиваль фізичного театру Mime Wave Festival 2019. Суспільний мовник — медіапартнер події.

Дев’ять днів на шести локаціях, серед яких сцена Центру ім. Леся Курбаса, креативний простір IZONE, "Сцена 6" та інші, триватимуть вистави, лекції від художників, майстер-класи, творчі експерименти й театральні майстерні. У фестивалі візьмуть участь митці з Нідерландів, Швеції, Німеччини та Іспанії.

У межах програми фестивалю покажуть кілька перформансів. Зокрема, перший день відкриє фізична вистава української режисерки Анастасії Любченко “Метаморфоза” за участі українських і нідерландських акторів.

"Одне з головних завдань Mime Wave Festival 2019 розвиток незалежного фізичного театру в Україні й створення можливостей для молодого українського покоління митців. В Україні глядач ще не зовсім знайомий із цим видом мистецтва. Тому ми вирішили запросити до Києва провідних митців із Нідерландів, Швеції та інших країн. Крім унікальних вистав від різних шкіл "mime", особливою подією на фестивалі стане інтенсив із театрального менеджменту в IZONE, у межах якого відбудуться майстер-класи та лекції від міжнародних експертів. Фестивальні події стануть платформою для мистецьких дискусій, справжніх професійних відкриттів і корисних порад. Також у межах фестивалю вперше відбудеться обмін університетів Амстердам Київ Стокгольм, де навчають мистецтва "mime", — розповіла директорка й художня керівниця фестивалю Анастасія Любченко.

Всю програму фестивалю можна знайти на офіційному сайті події.

 


Читайте також