Академія суспільного мовлення запрошує на воркшоп

Академія суспільного мовлення запрошує на воркшоп "СПІЛЬНО із Суспільним"

3 чер. 2019

З 10 по 18 червня Академія суспільного мовлення проводить 4 воркшопи для журналістів у регіонах про особливості висвітлення процесу децентралізації. Своїм досвідом ділитимуться команди проєкту "СПІЛЬНО", генпродюсерка регіонального мовлення Суспільного мовника Марія Фрей і запрошені тренери: телеведучий, член правління UA: Суспільне мовлення Роман Вінтонів, медійний аналітик, викладач Києво-Могилянської академії й Могилянської школи журналістики, а також тренер DW Akademie та Stopfake.org Михайло Кольцов.

Черкаси, Тернопіль, Харків й Одеса стали першими філіями, які почали виробництво щотижневого проєкту для загальнонаціонального телеканалу UA: ПЕРШИЙ і всіх регіональних телеканалів UA: Суспільне мовлення. Проєкт "СПІЛЬНО" присвячено децентралізації, і наприкінці першого сезону команди готові поділитися своїм досвідом та розказати, як робити проєкт про реформи, коли сам перебуваєш у команді реформаторів.

Проєкт "СПІЛЬНО" створено UA: Суспільне мовлення й Deutsche Welle Akademie за підтримки GIZ Україна через "U-LEAD з Європою".

Це може бути цікаво:

  • журналістам, які вже давно працюють із темою реформ;
  • журналістам, які тільки починають працювати з темою реформ;
  • журналістам, які помилялися й не знали, як виправити помилку;
  • блогерам, які мріють про якісну кар’єру;
  • журналістам із маленьких видань (газети ОТГ).

Розклад воркшопів:

10 червня 12:00 – 16:00  — Черкаси (тренер – Роман Вінтонів, "Зрада чи перемога?"). Реєстрація — до 6 червня за посиланням.

11 червня 11:00 – 15:00 — Одеса (тренер – Михайло Кольцов, "Data-журналістика? Просто про складне"). Реєстрація — до 7 червня за посиланням.

14 червня 13:00 – 16:30 — Тернопіль (тренер – Михайло Кольцов, "Data-журналістика? Просто про складне"). Реєстрація — до 11 червня за посиланням.

18 червня 13:00 – 17:00 — Харків (тренер – Роман Вінтонів, "Зрада чи перемога?"). Реєстрація — до 13 червня за посиланням.

Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації.

Можлива компенсація проїзду учасників з інших міст (за умови наявності квитків і паспорта). Кількість місць обмежено, підтвердження буде надіслано учасникам на пошту.

 

 

 


Читайте також