Суспільне на

Суспільне на "Книжковому Арсеналі 2019". День 3

23 тра. 2019

У п’ятницю, 24 травня, Суспільний мовник проводить третій день виїзних студій UA: Радіо Культура та телеканалу UA: КУЛЬТУРА на IX Міжнародному фестивалі "Книжковий Арсенал".

 

Що послухати: Суспільне радіо UA: Радіо Культура на "Книжковому Арсеналі"

О 11:00 в ефірі UA: Радіо Культура на майданчику "Студія прямого ефіру" письменник Ернан Діаз презентує свій дебютний роман "Вдалині". Ведучі — Денис Денисенко та Катерина Толокольнікова.

О 12:07 у програмі "Кружляння слів" ведучий Павло Вольвач розпитає журналіста й письменника Андрія Васильєва про його нову книжку.

О 15:05 у програмі "Майстерня" про дипломатичну місію, українську культуру у Франції й нову книжку "Добрі Новини з Аральського Моря" розкаже письменниця Ірена Карпа.

О 16:10 у спеціальному випуску програми "Права людини понад усе" буде порушено тему токсичних і нетоксичних медіа, а також роботи радіо як одного з медіа, котре може запобігти інформаційному шуму і якому найбільше довіряють громадяни (за дослідженнями ЄМС). Ведуча Ірина Славінська буде говорити про це з генеральним продюсером Суспільного радіо Дмитром Хоркіним, головною редакторкою Київського бюро Радіо Свобода Інною Кузнєцовою й головною редакторкою Громадського радіо Тетяною Трощинською.

О 17:05 у програмі "Майстерня" ведучий Василь Шандро поговорить зі словенським перекладачем Алешом Штеґером про гріхи й травми минулого, колишню Югославію та сучасну Словенію, а також про український переклад роману "Прощення".

О 18:00 відбудеться дискусія "Радіомовлення на окупованих територіях", спікерами якої стануть продюсер UA: Українське радіо Юрій Табаченко (котрий свого часу опікувався роботою переміщеного суспільного радіо "Голос Донбасу"), журналістка "Українського радіо" та членкиня правління Громадського радіо Вікторія Єрмолаєва, журналіст і ведучий "Донбас.Реалії" Денис Тимошенко.

 

Що подивитися: Суспільний телеканал UA: КУЛЬТУРА на "Книжковому Арсеналі"

О 18:20 до студії завітають виконавча директорка Міжнародної Ради з дитячої та юнацької книги ІВВY для дітей із особливостями розвитку Ліз Пейдж та керівниця культурних проектів Посольства Швейцарії в Україні Оксана Корніцька.

О 18:50 директор видавництва "Наш формат" Антон Мартинов розкаже про нон-фікшн літературу та попит на неї в Україні.

О 19:20 словенський письменник, перформер, есеїст та видавець Алеш Штеґер презентуватиме власний роман "Прощення".

О 19:35 вирушимо на екскурсію ярмарком з автором серії книжок "Франческа" про здебільшого смішні історії, які траплялися з ним під час роботи в НАСА Джорджем Бату.

О 20:00 авторка проекту змін бібліотек у Києві Вероніка Селега розмірковуватиме в студії про роль публічних бібліотек у сучасному світі.

О 20:30 розпочнеться спецвипуск програми "Час поезії": ведучі Василь Герасим’юк і Мирослав Лаюк даватимуть поради, яким поетичним виданням варто приділити увагу на цьогорічному Книжковому Арсеналі.


Читайте також