Ще більше працівників Суспільного опановує спецкурс

Ще більше працівників Суспільного опановує спецкурс "English for media"

9 лют. 2018

У середу, 7 лютого, розпочала навчання друга група з англійської мови для фахівців медіасфери. Теле- і радіожурналісти, оператори, представники юридичного дапартаменту, департаменту цифрових платформ і PR-департаменту вивчатимуть теми, пов’язані зі щоденною роботою ЗМІ та виробництвом медіапродукту.

Мета спецкурсу "English for media" – покращити навички усної та писемної комунікації учасників відповідно до специфіки їхньої діяльності. Тож заняття будуть максимально практичними і включатимуть, серед іншого, реальні завдання, з котрими мають справу у своїй повсякденній роботі студенти.

"Загалом, мені видалася цікавою можливість скласти тест на рівень знання англійської, люб’язно наданий Академією суспільного мовлення за сприяння Британської Ради, хоча б тому, що спілкування в англомовному середовищі – досить рідкісна можливість для телеоператора, що вивчав мову ще за радянських часів. На диво, зарахований за результатами тестування до групи "English For Media". Я зустрів на першому занятті вельми цікавих, молодих та енергійних колег, які, з одного боку, вразили мене своєю жагою до нового знання та відкритістю до спілкування, а з іншого – посіяли деякі сумніви щодо того, чи не спізнився дядько на ярмарок… Проте, я спробую", – ділиться своїми враженнями оператор Суспільного Ігор Ралле.

Як зазначає викладачка англійської мови Ольга Андрієнко, на першому занятті вона спілкується з учасниками про їхні очікування від курсу і пропонує окреслити найголовніші потреби. Також за час навчання студенти удосконалять свої вміння висловлюватися на професійні теми й відстоювати свої позиції на переговорах та в дебатах, а також відпрацюють навички формального й неформального листування англійською мовою.

"Серед працівників Суспільного дуже високий попит на вивчення англійської мови, – пояснює координаторка Академії суспільного мовлення Ярослава Камінська. – Представники багатьох підрозділів, як творчого, так і адміністративного напрямку, спілкуються з іноземними партнерами, беруть участь у міжнародних подіях, використовують англомовні джерела під час пошуку й аналізу інформації, пишуть англійською новини тощо. Тому ми надзвичайно вдячні Британській Раді в Україні за надану працівникам НСТУ можливість удосконалювати фахові знання".

Ще торік Академія суспільного мовлення спільно з Британською радою організовувала тримісячний курс загальної англійської мови для працівників Суспільного. І частина тих, хто успішно цей курс пройшов, тепер працює з міжнародними партнерами, донорами і використовує англійську в повсякденній роботі, – додає Ярослава Камінська.

Нагадаємо, завдяки співпраці Академії суспільного мовлення й Британської ради в Україні в січні вдосконалювати свої фахові знання з англійської розпочала перша група працівників Суспільного.


Читайте також