Суспільне на

Суспільне на "Книжковому Арсеналі 2019". День 2

22 тра. 2019

У четвер, 23 травня, Суспільний мовник проводить другий день виїзних студій UA: Радіо Культура та телеканалу UA: КУЛЬТУРА на IX Міжнародному фестивалі "Книжковий Арсенал".

 

Що послухати: Суспільне радіо UA: Радіо Культура на "Книжковому Арсеналі"

О 11:00 ведучі Катерина Толокольнікова й Денис Денисенко поспілкуються з письменником і просвітником Майклом Кауфманом та активістом, викладачем і дослідником Майклом Кіммелом про їхню книжку "Чоловіки про фемінізм".

О 12:00 у програмі "Третій дзвінок" ведуча Наталія Грабченко запросить до виїзної студії головну наукову співробітницю Інституту проблем сучасного мистецтва Ганну Веселовську, продюсерку UA: Радіо Культура, авторку радіовистав і радіофільмів Неллю Даниленко та кураторку літературних програм "Мистецького Арсеналу" Оксану Щур, щоб поговорити про унікальне поняття радіодрама: що це і як працює.

О 13:10 у програмі "Музична сієста" ведуча Наталія Попудрібко запросить на розмову художню керівницю ансамблю "Alter ratio" Ольгу Приходько.

О 14:10 спеціально запрошений ведучий Вадим Кар’як буде спілкуватися в ефірі з представником сучасного українського постмодернізму Володимиром Рафеєнком.

О 17:10 у програму "Війна і мир" завітає французька філософиня, головна редакторка Європейського словника філософій Барбара Кассен.

О 18:00 відбудуться читання "Радіо нашої тахікардії" — спеціальний ефір програми "Поезія на радіо Культура", у якому візьмуть участь Мар’яна Савка, Катерина Калитко й Римма Зюбіна. Координаторка — Олена Гусейнова.

 

Що подивитися: Суспільний телеканал UA: КУЛЬТУРА на "Книжковому Арсеналі"

О 18:35 до студії телеканалу завітає письменник Ернан Діаз, який розкаже про свою книгу "Вдалині", що буде презентована під час "Книжкового Арсеналу".

О 18:55 ведучі студії говоритимуть про дитячу літературу з дитячою письменницею Ібен Акерлі, яка написала дитячий бестселер — повість "Ларс.LOL".

О 19:17 тему про дітей продовжить письменниця Анна Хромова й розкаже про війну очима дитини в книжці "Від війни плачуть діти".

О 19:40 заступник міністра у справах ветеранів Олександр Терещенко розповість про ветеранський намет на "Книжковому Арсеналі". Після цього відбудеться включення із фестивалю безпосередньо з ветеранського намету.

О 20:05 екскурсію "Книжковим Арсеналом" проведуть письменники брати Капранові.

 


Читайте також