Суспільне радіо мовитиме наживо зі Шведсько-українського бізнес-форуму

Суспільне радіо мовитиме наживо зі Шведсько-українського бізнес-форуму

22 тра. 2019

У четвер, 23 травня, на Шведсько-українському бізнес-форумі працюватиме виїзна студія першого каналу Суспільного радіо UA: Українське радіо. Під час трансляції слухачі зможуть дізнатися актуальні новини з найбільшої шведсько-української платформи для налагодження зв’язків й партнерства.

"Українське радіо вже вдруге співпрацює з посольством Швеції. Наша команда облаштовує виїзну студію на Шведсько-українському бізнес-форумі, щоб наші слухачі змогли почути думки закордонних гостей, які приїжджають у нашу країну на кілька днів або навіть на кілька годин і є цікавими й ексклюзивними спікерами. Цього разу ми плануємо обговорювати досвід Швеції у веденні монетарної політики, адже на форумі буде голова Національного банку Швеції, — зазначив продюсер UA: Українське радіо Юрій Табаченко. — Найцікавішим для наших слухачів буде обговорення питання експорту наших продуктів до Європи. Ми розберемо успішні приклади торгівлі України й Швеції разом зі спікерами як з української сторони, так і зі шведської. Ми запитаємо про практичні поради: як організувати експорт власної продукції до Швеції та розширити свій бізнес за межі України”.

Так, о 13:30 у прямому ефірі ведуча виїзної студії Наталія Соколенко говоритиме про Міжнародний арбітражний суд Стокгольма з юридичною радницею Арбітражного інституту Стокгольмської торговельної палати Наталією Петрик.

О 14:30 голова Національного банку Швеції Стефан Інгвес розкаже про незалежність центробанків у Швеції й в Україні.

О 15:10 про всі можливі експортні шляхи української продукції до Європи, зокрема до Швеції, ведуча Наталія Соколенко розпитає в проектного менеджера сервісу "Швеція — відкриті ворота торгівлі" Джуліан Сіверс та в тренера й консультанта з питань експорту на європейські та міжнародні ринки, керівника USAID з питань економічної стабільності, виробництва та інтернаціоналізації бізнесу Олега Мирошніченка.

Також у вечірній програмі "Сьогодні.Ввечері" на UA: Українське радіо звучатиме ексклюзивне інтерв’ю з послом Швеції в Україні Мартіном Хаґстрьомом.

 


Читайте також