Суспільне на

Суспільне на "Книжковому Арсеналі". День 1

21 тра. 2019

У середу, 22 травня, розпочинають роботу виїзні студії телеканалу UA: КУЛЬТУРА та UA: Радіо Культура на IX Міжнародному фестивалі "Книжковий Арсенал". Трансляції триватимуть упродовж усього фестивалю.

Що послухати: Суспільне радіо UA: Радіо Культура на "Книжковому Арсеналі"

О 17:00 відбудеться дискусія про культуру в медіа. Тему обговорять журналістки Валентина Клименко, Євгенія Нестерович і виконавчий продюсер UA: КУЛЬТУРА Лук’ян Галкін. Модераторка — Ірина Славінська.

О 18:07 у спецвипуску  програми "Без письменника" ведуча Олена Гусейнова говоритиме з виконавчою директоркою Міжнародної ради з дитячої та юнацької книги IBBY, головою журі "Малого Нобеля" Лізою Пейдж і керівницею культурних проектів Посольства Швейцарії в Україні Оксаною Корніцькою про дитину як споживача видавничого продукту.

А о 18:30 запросить до себе поета та перекладача Богдана Задуру, який розкаже про українську літературу на польському книжковому ринку.

О 19:00 на сцені "Говорить Київ" відбудеться читання наживо радіоп’єси "Палата № 7" Дмитра Тернового з-поміж переможців конкурсу "Радіодрама UA/UK". Координаторка — Світлана Свиридко-Сєрова.

 

Що подивитися: UA: КУЛЬТУРА на "Книжковому Арсеналі"

Команда телеканалу UA: КУЛЬТУРА планує низку включень, репортажів та інтерв’ю безпосередньо з "Книжкового Арсеналу". У студії ведучі спілкуватимуться з організаторами й учасниками події.

Так, уже о 18:20 відбудеться включення з "Книжкового Арсеналу", а в студії ведучі  розпитають про літературні новинки, дебютантів й особливості "Книжкового Арсеналу" цього року літературну критикиню Тетяну Петренко.

О 19:20 відбудеться обговорення гендера в літературі з урядовою уповноваженою з питань гендерної політики Катериною Левченко.

О 19:35 співзасновниця "Видавництва" Лілія Омельяненко розкаже про комікси та книжкові ілюстрації.

О 19:55 до студії завітає письменник Абір Мухерджі й розкаже про творчі плани та власні враження від "Книжкового Арсеналу".

О 20:12 ведучий Денис Мінін проведе екскурсію фестивалем разом із письменником Сергієм Жаданом.

О 20:30 продюсерка UA: Радіо Культура Ірина Славінська розкаже про свою кураторську програму "Говорить Київ".

О 20:40 у студії каналу керівниця відділу промоції читання Тетяна Стус і керівниця аналітичного відділу Українського інституту книги, співзасновниця сайту "Читомо" Ірина Батуревич розкажуть, чому читання важливе для розвитку людини.

 


Читайте також