Команда Суспільного візьме участь у благодійному марафоні

Команда Суспільного візьме участь у благодійному марафоні "Пробіг під каштанами"

21 тра. 2019

26 травня в Києві відбудеться 27-й "Пробіг під каштанами" — благодійний марафон на 5 км. UA: Суспільне мовлення — медіа-партнер забігу.

"Пробіг під каштанами" — це наймасовіший спортивно-благодійний захід в Україні, що проходить із 1993 року в День Києва. Зібрані в межах проекту кошти спрямовують до Центру дитячої кардіології та кардіохірургії. Узяти участь у забігові можуть як індивідуальні учасники, так і команди, делеговані від компаній та організацій.

"Мета проекту "Пробіг під каштанами” незмінна впродовж років — створити національну благодійну традицію й популяризувати здоровий спосіб життя. Тому ми будемо раді, якщо якомога більше людей поширюватимуть ці ідеї. Останні сімнадцять років реципієнтом "Пробігу” є Центр дитячої кардіології та кардіохірургії, на зібрані внески ми закуповуємо потрібне обладнання, яке допомагає рятувати життя маленьким українцям”, — розповіла ініціаторка й організаторка “Пробігу під каштанами” Ірина Кузнєцова.

"Пробіг під каштанами 2019" уперше залучатиме до участі зіркові команди, учасники яких стануть амбасадорами пробігу. Також цьогоріч на учасників чекають кілька нових стартів, як-от забіг із дитячими візками в межах "Дитячого Пробігу", "Пробіг з собакою" й "Пробіг наосліп".

Уперше Суспільне також візьме участь у марафоні не лише як інформаційний партнер, а й команда, що пробіжить дистанцію.

"Суспільний мовник стає медіа-партнером "Пробігу під каштанами” з великим задоволенням, адже це не тільки спосіб популяризувати здоровий спосіб життя, а ще й гарна можливість допомогти Центру дитячої кардіології та зібрати потрібні кошти. Особливо радію, що ми підтримуємо пробіг не лише медійно, а й своєю участю. Спільне дозвілля та спорт зміцнюють командний дух, дуже круто, що працівники Суспільного цього року бігтимуть як одна команда”, — коментує Вікторія Сидоренко, PR-директорка UA: Суспільне мовлення.

Наразі в складі команди Суспільного зареєстровано 24 учасники, серед яких є працівники й творчого, й адміністративного напрямів центральної дирекції, а також представники філій. Для когось благодійний марафон поповнить список здійснених забігів, а хтось бігтиме вперше.

З детальною інформацією про цьогорічний "Пробіг під каштанами" можна ознайомитися за посиланням.

 


Читайте також