Презентація результатів дослідження щодо впізнаваності та рівня довіри до Суспільного в Україні

Презентація результатів дослідження щодо впізнаваності та рівня довіри до Суспільного в Україні

9 лют. 2018

Презентація результатів комплексного соціологічного дослідження, проведеного для ПАТ "Національна суспільна телерадіокомпанія України" компанією Kantar TNS за підтримки проекту Ради Європи "Зміцнення свободи медіа та створення системи Суспільного мовлення в Україні"* відбудеться 16 лютого 2018 року о 09:30 у конференц-залі Суспільного за адресою: Київ, вул. Мельникова, 42, 10-й поверх.

Опитування було проведено у листопаді 2017 року серед населення 18+ у 10-15 населених пунктах кожного зі 24 регіонів України (крім тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей та АР Крим) з метою:

  • зафіксувати стартові позиції cуспільного мовника на національному та регіональному рівнях з точки зору впізнаваності бренду, рівня довіри, рівня задоволення контентом тощо;
  • скласти портрет потенційних та актуальних глядачів/слухачів Суспільного мовника на регіональному та національному рівнях;
  • оцінити інформаційні потреби глядачів/слухачів Суспільного мовника на регіональному та національному рівнях.

Зареєструватися на участь у заході можна до 17:00 14 лютого за посиланням.

*Проект Ради Європи "Зміцнення свободи медіа і створення системи Суспільного мовлення в Україні" має на меті зміцнити роль медіа та суспільного мовлення як інструментів для досягнення консенсусу в суспільстві. Проект впроваджується в межах Плану дій Ради Європи для України на 2015-2017 роки.


Читайте також