UA: ХАРКІВ розпочинає мовлення у форматі 16:9

UA: ХАРКІВ розпочинає мовлення у форматі 16:9

14 тра. 2019

З 14 травня UA: ХАРКІВ змінює поточний формат мовлення на широкоекранний. Тож якість зображення програм телеканалу на сучасних широкоформатних екранах відтепер покращиться.

"Перехід у формат 16:9 неминучий, це мало б статися набагато раніше, ми "злочинно" затрималися — хоча й з об’єктивних причин. Сучасна аудиторія дуже вимоглива до якості й формату телевізійного зображення, і це прекрасно, це змушує нас ворушитися. Тепер наші глядачі дивитимуться не спотворене відео — не приплюснуте й не розтягнуте. І з природними пропорціями та виразами облич ведучих, гостей студії та героїв наших сюжетів. Ура!” — прокоментувала цю подію продюсерка UA: ХАРКІВ Ганна Силаєва.

Перехід до нового формату був поступовим. Від початку року оновлювалися камери в студії, комп’ютери й програмне забезпечення. Сьогодні замінили останній комп’ютер, який кодує сигнал, і з 16:00 — виходять у форматі 16:9.

Такі зміни важливі для Харківської регіональної філії та Суспільного мовника України в цілому, адже наближають перехід на мовлення у форматі HD (High Definition).

 


Читайте також