Прем’єра радіодрами

Прем’єра радіодрами "Сьома хвилина" на UA: Радіо Культура

11 кві. 2019

11 квітня о 21:00 у програмі "Радіотеатр" на UA: Радіо Культура відбудеться прем’єра нової вистави "Сьома хвилина" за п’єсою Яни Коструліної. П’єса вийшла у фінал конкурсу "Радіодрама UA/UK" і здобула спеціальну відзнаку Українського радіо.

"Ця п’єса привернула мою увагу ще тоді, коли я була в журі конкурсу. Зокрема, тим, що добре підходить для постановки засобами радіо. У радіоп`єсі передбачено використання максимуму музично-шумових компонентів і спецефектів, слухачі легко зможуть відтворити в уяві написане автором та втілене в радіопостановці. Отже, дівчина за кермом машини на лісовій дорозі. Дощ. Гроза. Темрява... Усе — у формі детективно-романтично-містичній", — зазначила режисерка-постановниця радіоп`єси Неля Даниленко.

Радіодрама Яни Коструліної "Сьома хвилина" — про "дорогу до себе" молодої дівчини. Доля чи випадковість веде головну героїню до переломних змін у житті.

Для Яни Коструліної це дебют: вона вперше написала п’єсу, до того ж саме радіодраму. У радіовиставі звучатиме музика композитора Геннадія Володька.

Нагадаємо, конкурс "Радіодрама UA/UK" було організовано Суспільним радіо, Британською Радою та Мистецьким арсеналом із метою розвитку в Україні жанру оригінальної радіодрами. Участь у конкурсі взяли 143 п’єси, у фінал вийшло 10 із них.

Перемогу в конкурсі "Радіодрама UA/UK" здобула радіоп’єса "Голос" Ірини Борисюк. Головні ролі зіграли акторка й ведуча "По обіді шоу" на Суспільному Римма Зюбіна та лідер гурту "Кому вниз" Андрій Середа.

 


Читайте також