На телеканалі UA: ВОЛИНЬ стартує

На телеканалі UA: ВОЛИНЬ стартує "РадіоДень"

8 кві. 2019

Відсьогодні UA: Українське радіо Луцьк можна не лише почути, а й побачити на телеканалі UA: ВОЛИНЬ. У прямому ефірі в програмі "РадіоДень" ведучі радіо разом із запрошеними експертами обговорюватимуть суспільно важливі події регіону, культурно-мистецьке та громадське життя.

У радіостудії вже зробили телезапис у тестовому режимі. Стартували в ефірі — у понеділок, 8 квітня, о 12:15.

Усіх слухачів і глядачів запрошують долучатися до нового проекту Волинського суспільного мовника: усі охочі матимуть змогу взяти участь в обговоренні актуальних для регіону тем, зателефонувавши під час прямого ефіру чи надіславши повідомлення й коментарі у Viber.

"Щоразу коли ми запроваджуємо щось нове — це завжди злагоджена командна робота. У такі моменти ми не ділимося на радіо й телебачення, журналістів і технарів, новинарів чи ранківців. Усі ми — UA: ВОЛИНЬ і робимо спільну справу. Так завжди було під час наших виїзних студій на різних локаціях, разом ми працюємо й на діджитал-платформах, ось тепер запускаємо "РадіоДень", — розповідає продюсер Волинської філії Суспільного Костянтин Лоцман.

Реалізація цього проекту — ще одне досягнення колективу Волинської філії Суспільного, за словами менеджерки UA: ВОЛИНЬ Людмили Гетманчук.

"Власними силами працівники зробили ремонт приміщення й технічне оснащення студії. Долучалися й журналісти, і технарі, і адмінперсонал: білили, фарбували, закріплювали двері, облаштували дві фотозони. Інженери, електрики проклали комунікації, відремонтували телекамери й встановили їх у радіостудії. Це велика спільна робота колективу однодумців”, — зазначає Людмила Гетманчук.

Продюсер UA: Українське радіо Луцьк Сергій Ткачук високо оцінив внесок усіх причетних у реалізацію проекту, адже, на його думку, у конструктивних суперечках вдалося обрати оптимальний варіант розміщення камер, подання сигналу та синхронізації з телебаченням. І як результат — можливість транслювати радіоефір на ТБ із якісною "картинкою".

"Особливо відзначу нашу інженерно-технічну службу, яка навіть за відсутності потрібного обладнання та можливостей оновлення техніки виконала завдання", — розповідає Сергій Ткачук.

За його словами, творчий колектив активно працює над темами майбутніх ефірів: домовляється про участь у "РадіоДні" із цікавими гостями, обговорює гарячі теми й ретельно готується до ефірів. Коли важко визначитися з пріоритетами, керуються інтересами та потребами краян. Команда сподівається, що до численної радіоаудиторії долучаться й телеглядачі. Саме вони й будуть оцінювати роботу команди Волинського Суспільного.

"Підготовка до старту проекту "РадіоДень" тривала довго. Ми ретельно вивчали з колегами карту проекту й намагалися адаптувати вимоги до технічних можливостей, а наповнення з огляду на інформаційні потреби волинської громади. У тісній співпраці з менеджером і продюсером філії, головним режисером та технічною службою не раз проводили технічні прогони й проби”, — говорить Сергій Ткачук.

До ведення ефірів будуть залучені майже всі працівники. Відтепер ведучих, яких не бачили, а тільки чули, будуть впізнавати. Вестиме ефіри й продюсер радіо Сергій Ткачук.

Цей проект дасть змогу збільшити слухацьку аудиторію й буде цікавим для телеглядачів. Заплановано також одночасну трансляцію й на цифрових платформах  у Facebook на сторінках філії та радіостанції. Це сприятиме залученню молоді та аудиторії, яка не дивиться телебачення, а черпає інформацію в Інтернеті.

"Спільна справа — найкращий тімбілдінг! Вдячний колегам за роботу й небайдужість, я маю за честь працювати із фахівцями, які справді люблять свою нелегку професію. Ну, а 8 квітня ми вже можемо сказати: "Говорить і показує "Українське радіо Луцьк", — коментує Сергій Ткачук.

Після запуску "РадіоДня" о 12:15 заплановано додати до ефіру на UA: Волинь ще один проміжок — о 17:20.


Читайте також