Суспільне Полтави відкриває телецентр для екскурсій

Суспільне Полтави відкриває телецентр для екскурсій

2 лют. 2018

Відтепер побачити телебачення зсередини зможе кожен – Полтавська філія ПАТ "Національна суспільна телерадіокомпанія України" відкриває телецентр "Лтави" для екскурсії.

Відвідувачі матимуть змогу побувати у студіях, де знімають програми, ознайомитися з роботою професійних журналістів, спробувати себе у якості телеведучих чи відеооператорів, а також зробити фото на пам’ять.

Одними із перших побували на екскурсії у телецентрі четвертокласники Полтавської школи №10. Журналісти творчого об’єднання "Бюро новин" активно спілкувалися з юними відвідувачами та робили селфі. Хештег для соцмереж#lovepoLTAVA.

Усі екскурсії безкоштовні. Їх проводить адміністраторка Любов Галенко. Зареєструватись для участі можна на сторінці екскурсій у Facebook, обравши зручний для себе день і час, або домовитися з контактною особою телефоном.

"Ми – суспільний мовник, а отже маємо бути максимально відкритими для глядачів. Такі екскурсії допоможуть громаді регіону краще зрозуміти, як працює наше телебачення. А школярам та студентам, можливо, визначитися з майбутньою професією", – зазначив менеджер Полтавської філії Суспільного Євгеній Сердюк.

Нагадаємо, Полтавська філія НСТУ є найбільшим регіональним мовником в області. Виробництво якісного контенту та зміцнення довіри глядацької аудиторії – ключові аспекти стратегічного плану, який, у якості суспільного мовника, нині реалізовує "Лтава".


Читайте також