UA: Радіо Промінь та UA: Радіо Культура отримали частоти в Києві

UA: Радіо Промінь та UA: Радіо Культура отримали частоти в Києві

4 кві. 2019

Сьогодні, 4 квітня, за результатами засідання Національної ради України з питань телебачення й радіомовлення другий і третій канали Суспільного радіо отримали частоти мовлення в місті Києві. Тепер слухачі можуть слухати UA: Радіо Промінь на 97.2 FM, UA: Радіо Культура97.6 FM.

"Нарешті суспільні радіостанції Промінь і Радіо Культура мовитимуть на зручних частотах у Києві. Суспільне радіо стрімко розвивається, оновлений контент заслуговує на те, щоб його чуло якнайбільше слухачів у столиці. Ми дуже вдячні Нацраді з питань телебачення і радіомовлення за підтримку цього розвитку. Вітаємо команди UA: Радіо Промінь та UA: Радіо Культура!" — сказав Микола Чернотицький, член правління Суспільного, відповідальний за регіональний розвиток.

"Це історична подія, до якої ми йшли дуже довго. Нарешті слухач зможе почути нас і в Києві. Насправді музичних FM-радіостанцій сьогодні дуже багато, але ж Радіо Промінь — це інформаційно-музична радіостанція, де не лише лунає музика, а й обговорюються гострі теми, зокрема ті, які стосуються молоді в Україні та за її межами, — говорить продюсер UA: Радіо Промінь Максим Яковенко. — Ми плануємо розвиватися й оновлювати контент і зараз запрошуємо в команду фахівців, які робитимуть нові авторські проекти, що підійматимуть цілі пласти музики, професійних музичних журналістів. На UA: Радіо Промінь є потужний продакшн для реалізації наших планів".

Зазначимо, UA: Радіо Промінь восени минулого року стартувало в оновленому форматі. Найулюбленіші програми аудиторії були модернізовані, а також з’явилася низка нових програм. Також у новому сезоні українські музиканти озвучили джингли для радіостанції. Одним із завдань, яке UA: Радіо Промінь успішно виконує, є омолодження аудиторії. Так, відтепер ефіри транслюються на Facebook-сторінці завдяки visual-студії.

"Перемога Радіо Культура та отримання частоти в Києві — це велика перемога великої команди. Радіо Культура створює унікальний контент, аналогів якого немає в мовленні інших радіостанцій. Класична музика, концерти наживо, золотий фонд українського ретро, радіодрама, аудіокнижки, поезія — усе це можна почути тільки в нашому ефірі. Над створенням кожної програми працюють команди досвідчених фахівців, які і створюють нове, і плекають ті традиції, що нам хочеться зберегти. Ми пишаємося та дуже цінуємо любов усіх слухачів з усіх населених пунктів, де ми мовимо (із них дотепер було всього три обласні центри — Івано-Франківськ, Луцьк та Харків). Дуже щасливі, що до нашої радіородини тепер долучиться й Київ", — каже продюсерка UA: Радіо Культура Ірина Славінська.

Нагадаємо, з початку лютого на UA: Радіо Культура оновилися позивні. У їхню основу ліг мотив всесвітньо відомої мелодії "Щедрик" — хорової обробки народної пісні, яку написав український композитор Микола Леонтович.

 


Читайте також